Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
27390

Червоний Хрест надав більше 320 тис. грн допомоги рідним постраждалих і загиблих на Донбасі

Червоний Хрест надав більше 320 тис. грн допомоги рідним постраждалих і загиблих на Донбасі

КИЇВ. 6 лютого. УНН. У 2017 році Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні надав 39 сім’ям, чиї родичі були поранені або загинули унаслідок конфлікту, грошову допомогу на загальну суму понад 321 тисяча гривень у рамках програми підтримки цивільного населення. Про це йдеться у річному звіті організації, передає УНН.

Понад 13,7 тисяч громадян у 2017 році отримали від МКЧХ щомісячну грошову допомогу на загальну суму понад 56 млн грн для забезпечення своїх основних потреб.

Як зазначають в МКЧХ, понад 86,8 тис. осіб отримали більше 375 тис. продуктових наборів (по 17 кг кожен) загальною кількістю близько 6,4 тис тонн. Крім того, щонайменше 3,8 тис. домогосподарств отримали загалом 31 млн грн для поліпшення житлових умов взимку.

Всього за рік МКЧХ доставив близько 310 тисяч літрів питної води мешканцям населених пунктів по обидва боки лінії зіткнення у зв’язку з перебоями водопостачання.

Також повідомляється, що 40 тисяч жителів у 82 населених пунктах отримали допомогу для відновлення пошкоджених будинків: обігрівачі, ПВХ-вікна, пластикові плити, брезент, цемент, деревину, цеглу, покрівельні матеріали та інше; також передано інструменти для будівельних бригад.

Як повідомляв УНН, Україна отримає від Італії гуманітарну допомогу на 2 млн євро.

Джерело: УНН