Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 15 грудня 2018 23:07
Новини: Економіка
15285

Ярославський пояснив з якою метою придбав Дніпровський металургійний завод

Ярославський пояснив з якою метою придбав Дніпровський металургійний завод

КИЇВ. 6 березня. УНН. Група DCH Олександра Ярославського, що володіє Харківським тракторним заводом (ХТЗ), рудником "Суха балка" (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) і придбаним в поточному місяці Дніпровським металургійним заводом (ДМЗ), має намір отримати синергетичний ефект від взаємодії трьох активів, передає УНН.

"Будемо намагатися домогтися синергії, так як ДМЗ виробляє металургійну продукцію, а ХТЗ споживає багато металу. І ДМЗ споживає продукцію "Сухої Балки". Ці підприємства десь співзвучні в тому, що вони виробляють", - сказав Ярославський на прес-конференції в Дніпрі у вівторок.

При цьому він нагадав, що близько знайомий з ситуацією в Дніпропетровській області: "Я працював на Дзержинці (дніпровський меткомбінат - ред.), працювали на Північному ГЗК - наша компанія працювала, так що тут нічого особливо нового для нас немає".

Бізнесмен заявив про намір системно розвивати ДМЗ.

"Ця покупка розширює масштаби інвестицій групи DCH в українську економіку. Нещодавно ми відродили з руїн Харківський тракторний. І для ДМЗ сьогодні теж починається нова ера", - наголосив Ярославський.

Геннадій Бергеман, генеральний директор ДМЗ, так прокоментував угоду: "Ми раді приходу на ДМЗ системного українського інвестора в особі Олександра Ярославського. Для нас цінний і його особистий досвід у розвитку промислових підприємств, і його досвід по залученню інвестицій у виробництва. Приєднання ДМЗ до групи DCH відкриває для нас нові перспективи, нові ринки. Упевнений, що з приходом компанії DCH ми отримаємо новий імпульс, продовжимо роботу щодо поліпшення фінансових показників підприємства та віллємося в DCH як прибутковий актив".

Як повідомлялося, 1 березня 2018 року група DCH Ярославського підписала договір про купівлю в Evraz Дніпровського метзаводу. При цьому уточнювалося, що технічно придбання було зроблено шляхом покупки 100% акцій Drampisco Limited, яка, в свою чергу, володіє 97,73% акцій ПАТ "Євраз-ДМЗ".

"DCH традиційно зацікавлена ​​в розвитку української промисловості, і має досвід успішної реалізації подібних проектів. Крім того, ДМЗ цікавий нам, з точки зору, виробничої інтеграції з іншими підприємствам", - зазначено в офіційно поширеному прес-релізі групи.

При цьому нагадувалося, що під часпроцесу поповнення портфеля промислових активів DCH Ярославський вже придбав Харківський тракторний завод (2016 рік, Харків) і рудник "Суха Балка" (Кривий Ріг 2017 рік). Загальна сума інвестицій бізнесмена в проекти різної галузевої приналежності тільки по Харківському регіону перевищила 1 млрд дол. (В тому числі 300 млн дол. в соціальний проект підготовки Харкова до Євро-2012).

Виручка ДМЗ в 2017 році становила 586 млн дол. Станом на 31 грудня 2017 року загальна вартість активів ДМЗ становила 153 млн дол. За 2017 рік завод отримав валовий прибуток в розмірі 26 млн дол., показник EBITDA становив 16 млн дол., прибуток до оподаткування - 1 млн дол.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...