Новини по темi
Баскетболіст Корнієнко став найефективнішим гравцем 1/4 фіналу Кубку Європи ФІБА

23 березня 2018, 04:01  •  5938 перегляди
Луценко вважає, що Савченко має пройти примусову психіатричну експертизу

23 березня 2018, 03:47  •  10942 перегляди
Довідка ДСНС за добу: 1 745 викликів, врятовано життя 4 людей

23 березня 2018, 03:38  •  8012 перегляди
Рада планує заборонити арештовувати кошти отримані від міжнародних фінансових організацій теплокомуненерго

23 березня 2018, 03:29  •  14288 перегляди
Українські паралімпійці вибороли ряд медалей на турнірі з настільного тенісу в Італії

23 березня 2018, 02:40  •  8966 перегляди

У першій чвертьфінальній грі Кубку Європи ФІБА литовський “Ювентус” форварда збірної України Максима Корнієнка приймав на власному майданчику італійське “Авеліно” за яке виступає центровий “жовто-блакитної” збірної Кирило Фесенко, передає УНН.

Спорт • 23 березня 2018, 04:01  •  5938 перегляди

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що народного депутата Надію Савченко слід відправити на примусову психіатричну експертизу. Про це він заявив під час засіданні Регламентного комітету, інформує УНН.

Суспільство • 23 березня 2018, 03:47  •  10942 перегляди

За останню добу підрозділи ДСНС здійснили 1 745 виїздів на виклики для ліквідації небезпечних ситуацій. Про це повідомляє УНН з посиланням на оперативну довідку ДСНС України за добу.

Суспільство • 23 березня 2018, 03:38  •  8012 перегляди

Верховна Рада планує заборонити арештовували кошти отримані від міжнародних фінансових організацій теплокомуненерго, водоканалів. За відповідне рішення у першому читанні проголосували 238 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 23 березня 2018, 03:29  •  14288 перегляди

Добігли до кінця командні змагання на міжнародному турнірі із паралімпійського настільного тенісу у місті Ліньяно Сабьядоро (Італія), інформує УНН з посиланням на сторінку НКСІУ у Facebook.

Спорт • 23 березня 2018, 03:20  •  9392 перегляди

Колишня модель Playboy Карен Макдугал розповіла про свою близькість з президентом США Дональдом Трампом у 2006-2007 роках, коли він вже був одружений на Меланьї Трамп. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал CNN.

Суспільство • 23 березня 2018, 03:14  •  11310 перегляди

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,25 грн/дол. , передає УНН з посиланням на Курс Денег.

Суспільство • 23 березня 2018, 03:03  •  10514 перегляди

Росія і Китай мають намір змінити світовий порядок, ці країни представляють серйозну загрозу для безпеки США. Про це заявив заступник міністра оборони США Джон Руд на слуханнях в Сенаті. Про це повідомляє УНН з посиланням на відео слухань Сенату США.

Політика • 23 березня 2018, 02:55  •  15932 перегляди

Національний банк України на 23 березня 2018 року встановив офіційний курс банківських металів, передає УНН з посиланням на інформацію Курс Денег.

Суспільство • 23 березня 2018, 02:47  •  16564 перегляди

Третій змагальний день Міжнародного турніру з кульової стрільби “34. ISAS 2018”, що триває у Дортмунді, приніс Україні ще 3 медалі, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

Спорт • 23 березня 2018, 02:40  •  8966 перегляди