Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
112635

Україна увійшла в TOP-10 найбільш небезпечних країн світу

Україна увійшла в TOP-10 найбільш небезпечних країн світу

КИЇВ. 2 квітня. УНН. Україна увійшла в десятку найнебезпечніших країн світу за рівнем насильства і злочинності. Про це свідчать дані рейтингу Global Peace Index, який складений організацією Vision of Humanity, передає УНН.

Індекс характеризує показники миролюбності країн світу, вимірюючи рівень насильства всередині держави і рівень агресивності його зовнішньої політики.

Всього в рейтингу 163 позиції. Перше місце в ньому займає Ісландія. Другою за миролюбністю країною визнана Нова Зеландія. Замикає трійку лідерів Португалія. Також в першій десятці опинилися світові безпечні країни - Австрія, Данія, Чехія, Словенія, Швейцарія та Ірландія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щодня в Україні скоюють близько 20 злочинів у сфері незаконного обігу зброї

Україна в списку займає 154 місце, замикаючи таким чином першу 9-ку небезпечних з точки зору злочинності та рівня насильства країн. Наша держава в рейтингу розташовується між Центральною Африканською Республікою та Демократичною Республікою Конго.

Відзначимо, що вітчизняні експерти, протягом останніх кількох років, відзначають в Україні зростання показнику організованої злочинності, а також злочинів, скоєних з використанням незакнного зброї.

На думку екс-керівника ГУБОЗу А.Кура, сьогодні злочинність вище, ніж була в лихі 90-ті.

Разом з тим, на думку експерта В.Вовка, сплеск злочинності в Україні відбувається через відсутність професійних кадрів в органах. Також, негативно на здатність правоохоронців боротися зі злочинцями, впливає корумпованість силовиків.

"Будь-який злочинець сьогодні моментально отримує захист, тому що з'ясовується, що він не сам по собі - що він діяв в інтересах людини, яка знаходиться у владі...

Колись я слухав виступ одного з провідних адвокатів України. І у нього запитують: скільки на сьогодні правильних і чесних юристів? Добре, якщо 80%, сказав він. Тобто, виходить, що сьогодні адвокатський світ свідомо підготовлений до того, щоб захищати помилкові істини, вибілювати людину, яка скоїла злочин, а не того, хто від нього постраждав.

Може в такій ситуації впорається кримінальна поліція? Абсолютно впевнений, що ні", - прокоментував ситуацію президент Всеукраїнської асоціації операторів ринку безпеки Сергій Шабовта.

Відзначимо, що керує кримінальною поліцією в Україні сьогодні - перший заступник голови НПУ - В'ячеслав Аброськін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram