Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Понеділок, 06 квітня 2020 01:23
192345

Відсьогодні продукти в Україні будуть перевіряти по-новому

Відсьогодні продукти в Україні будуть перевіряти по-новому

КИЇВ. 4 квітня. УНН. В Україні 4 квітня запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів. Про це повідомляє УНН.

Підприємства перевірятимуть залежно від ступеню ризику для життя і здоров'я людей (наприклад, у магазині, де продається запакована продукція тривалого зберігання, ризиків менше, ніж у магазині, де продається свіже м'ясо). Також, за новим законом, інспектори Держпродспоживслужби здійснюватимуть перевірки, згідно з актом перевірки. Цей документ міститиме вичерпну кількість питань для перевірки і буде публічним.

За порушення нового закону передбачені жорсткі санкції. Сума штрафу для юридичних осіб може досягати 70 тисяч гривень - залежно від скоєного правопорушення. У разі виявлення на виробництві факторів, що становлять небезпеку життю і здоров’ю людей, інспектор може ухвалити рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів та/або кормів.

Як повідомляв УНН, з квітня у водоймах по Україні заборонили вилов риби і раків на період весняно-літнього нересту. 

З початку квітня і до кінця травня в Україні триватиме весняний призов на строкову військову службу.
Згідно з рішення уряду, у квітні-травні до Збройних сил та інших військових формувань України для проходження строкової військової служби буде відправлено 15190 осіб. Із них до Збройних сил України - 8990 осіб, Державної спеціальної служби транспорту - 1000 осіб, Державної прикордонної служби - 1200 осіб, Національної гвардії України - 4000 осіб. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram