Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 вересня 2018 06:33
Загрузка...
110670

Звинувачення львівського виробника сигарет в податкових махінаціях виявилося фейком

Звинувачення львівського виробника сигарет в податкових махінаціях виявилося фейком

КИЇВ. 4 квітня. УНН. На цьому тижні низка досить відомих ресурсів опублікували інформацію про те, що "Львівська тютюнова фабрика" (ЛТФ) з вересня 2017 року по січень 2018 року не купила жодної акцизної марки для виробництва сигарет і не платила акцизний податок. Ця інформація була оприлюднена на підставі відповіді ДФС на депутатський запит № 114/7-821/1 від 02.03.18 р, передає УНН.

Але, як пояснили в прес-службі "Винниківської тютюнової фабрики", ЛТФ і не могла отримувати акцизні марки.

Справа в тому, що більше року тому юридична особа ТОВ "Львівська тютюнова фабрика" припинила існування.

Виробникові повернули його історичну назву - "Винниківська тютюнова фабрика" (ВТФ), було утворено нову юрособу, що сплачувала акцизний податок і, в установленому порядку, отримувала акцизні марки.

У зв'язку з цим прес-служба "Винниківської тютюнової фабрики" заявила наступне: "Ми ознайомилися з деякими матеріалами про те, що ЛТФ в 2017 р не отримала жодної акцизної марки. Подібні нахабно брехливі матеріали ми розцінюємо, як методи брудної конкуренції з боку транснаціональних корпорацій PhilipMorris, JTI, В.А.Т. і монополіста на ринку дистрибуції сигарет - компанії "Тедіс". Вони всіма правдами і неправдами вже четвертий рік намагаються "протягнути" через парламент введення мінімальних цін на сигарети. За нашими розрахунками, якщо ВР погодиться з цією ініціативою, вже в цьому році пачка сигарет коштуватиме в роздрібі 26,5 грн, а в 2019 г. - більше 30 грн. Це призведе до стрімкого зростання цін на тютюнові вироби в цілому, можливості отримання зазначеними суб'єктами надприбутків і зростанням контрабанди сигарет в Україну.

"Винниківська тютюнова фабрика" послідовно виступає проти введення мінімальних цін і відстоює принципи чесної конкуренції на ринку, що і не влаштовує учасників своєрідної картельної змови великих корпорацій і найбільшого дистрибутора".

Крім того, прес-службою ВТФ були надані матеріали, що підтверджують сплату в 2017 році акцізного податку - майже 1,3 млрд грн і більше 360,5 млн грн за перший квартал 2018 р.

До речі, "Винниківська тютюнова фабрика" зараз стала провідним платником податків в регіоні. Прозорість всєї її діяльності підтверджується вдячністю Головного управління ДФС у Львівській області за підписом начальника управління Ігоря Кондро - "за високий рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов'язань".

Як зазначили у прес-службі ВТФ, це відкрита інформація і вона добре відома конкурентам. Але згаданий депутатський запит був навмисне оформлений таким чином, що стосувався придбання акцизних марок вже закритою юридичною особою і саме за той період, коли ця особа вже припинила діяльність.

Це могло бути зроблено тільки з метою очорнити єдиного в Україні національного виробника тютюнових виробів, тобто проявом нечесної конкуренції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...