Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
25020

Трьома псевдоутилізаторами менше: Мінприроди продовжує відбирати ліцензії у фіктивних підприємств

Трьома псевдоутилізаторами менше: Мінприроди продовжує відбирати ліцензії у фіктивних підприємств

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Наприкінці березня цього року Міністерство екології та природних ресурсів анулювало ліцензію на поводження з небезпечними відходами ще трьом підприємствам. Про це йдеться на сайті відомства, передає УНН.

Повідомляється, що 30 березня Міністерство позбавило права збирати, зберігати та перевозити небезпечні відходи ТОВ "ЕКО-ПРОМ-СЕРВІС" та ТОВ "ВІНОСТР". Того ж дня Міністерство анулювало ліцензію на право збирання та зберігання небезпечних відходів ПП "ОЛЕСТАС".

Додамо, що протягом березня Мінприроди відмовило у видачі ліцензії на поводження із отрутохімікатами чотирьом підприємствам: ТОВ "Втормаг", ТОВ "А-Енерго", ТОВ "ПРОМСНАБ-МИКОЛАЇВ" та Хмельницькому обласному протитуберкульозному диспансеру.

Разом з тим, у березні ліцензію на поводження із небезпечними відходами отримали ПП "Полімет" та ТОВ "Укрекологістика".

Раніше УНН повідомляв, що на ринку утилізації небезпечних відходів екологи фіксують колапс. За їх словами, за час дії мораторію на перевірки бізнесу і відсутність нагляду з боку профільного Міністерства, велика частина спецкомпаній перетворилася у безвідповідальних шахраїв, які замість реального знешкодження отрутохімікатів розкидають їх по ярах і лісосмугах країни.

З 2018 року Мінприроди виведено з-під дії мораторію та дозволено проводити перевірки. Ековідомство цього року планує перевірити 130 утилізаторів небезпечних відходів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram