Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
35055

Українці в Польщі за минулий рік переказали додому понад 3,2 млрд доларів

Українці в Польщі за минулий рік переказали додому понад 3,2 млрд доларів

КИЇВ. 8 травня. УНН. Іноземці, які працюють у Польщі, в 2017 році здійснили переказів за кордон на суму 13 млрд злотих (понад 3,5 млрд доларів США). Таку статистику наводить Національний банк Польщі, передає УНН з посиланням на TVN24Bis.

Ця сума майже вдвічі перевищує показники минулого року. У свою чергу, перекази до Польщі за минулий рік склали 16,3 млрд злотих (понад 4,5 млрд доларів США).

Згідно зі статистикою НБП, у географічній структурі минулого року переважали перекази до України. В останньому кварталі минулого року вони склали 3,1 млрд злотих (близько 900 млрд доларів США) і склали 90,5% від загальної суми переказів. Роком раніше заробітчани з України відправили додому загалом 2,3 млрд злотих.

Загалом від загальної суми, переданої в 2017 році, 90,4% - 11,7 млрд злотих (понад 3,2 млрд доларів США) було надіслано в Україну. У 2016 році в Україну надійшло 7,8 млрд злотих.

Як повідомляв УНН, українці у Польщі є найчисленнішою групою іноземців, які є лідерами у статистиках за кількістю в’їздів до Польщі, проживання в країні, працевлаштування та навчання у Польші, а також серед тих, хто звертається з проханням набуття польського громадянства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram