Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
25230

Близько 75% американців назвали біткоїни "надризиковим активом" - опитування

Близько 75% американців назвали біткоїни "надризиковим активом" - опитування

КИЇВ. 31 липня. УНН. У даний час біткоїнами володіють лише 2% американців. Про це свідчать результати опитування фінансової компанії Wells Fargo і інституту громадської думки Gallup, передає УНН.

Так, сьогодні в інвестуванні в біткоїни зацікавлені 26% американців. Ще 72% респондентів заявили, що даний напрямок їм не цікавий.

Також, згідно з даними опитування, 75% американців охарактеризували інвестиції в біткоїни як "дуже небезпечні вкладення". Ще 23% опитаних називають біткоїни "відносно ризиковим активом". І тільки 0,5% опитаних американців не бачать в біткоїні ніяких небезпек.

Опитування було проведено в травні поточного року. В цілому, було опитано близько 2 тис. громадян США.

Тим часом, Україна продовжує визначатися в питанні регулювання ринку криптовалют з точки зору законодавства.

В українському парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і недавно було прийнято рішення об'єднати їх в один документ.

Автором одного із законопроектів про криптовалюти є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, правда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.

А за даними окремих ЗМІ, законопроект Рибалки (№ 7183-1) і зовсім - "списаний" у російських чиновників.

Більше того, співавтором свого законопроекту Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородіну. І цей вчинок колеги радикала по партії назвали, як мінімум, "неетичним".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram