Беллью назвав Усика феноменальним боксером

Беллью назвав Усика феноменальним боксером

Київ  •  УНН

1 серпня 2018, 14:29  •  7323 перегляди

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Колишній чемпіон світу по версії WBO у важкій ваговій категорії Тоні Беллью вважає українця Олександра Усика феноменальним боксером, повідомляє УНН з посиланням на Sky Sports.

"Якщо я буду битися з Тайсоном Ф'юрі, після цього я зможу провести ще один бій, тому що я поб'ю Ф'юрі, і це буде набагато легше, ніж перемогти Усика, без тіні сумніву. Я точно розумію, що вийду на важкий, і небезпечний бій. Але я можу сказати, якщо я буду битися з Олександром Усика, це буде мій останній бій, тому що я візьму серйозну планку", - розпочав 31-річний спортсмен.

Британець вважає Усика кращим боксером, але розповів кілька причин за допомогою яких перемога дістанеться Беллью.

"Може, я вже й не той, але можу сказати вам - я виграю. Не знаю, як і коли це трапиться, але впевнений, що поб'ю його. Я хочу його пояси. Усик - феноменальний боксер, він кращий за мене. Я не відчуваю проблем, коли говорю про це вголос, але чи може Олександр перемогти мене? Ні, не може. Девід Хей і Іллунга Макабе були кращими за мене, але я їх побив. Для Усика я стану першим боксером в якого важко потрапити. Крім того, після його промахів варто чекати моїх потраплянь через які суперники падали", - додав британець.

Нагадаємо, що Беллью перерахував недоліки Усика

Новини по темi
Беллью назвав Усика феноменальним боксером

Беллью назвав Усика феноменальним боксером

1 серпня 2018, 14:29  •  7323 перегляди
Сьогодні бойовики 4 рази порушили режим припинення вогню - ООС

Сьогодні бойовики 4 рази порушили режим припинення вогню - ООС

1 серпня 2018, 14:27  •  7390 перегляди
Обман покупця обійдеться українському підприємцеві в 100 тис. грн - ВРУ

Обман покупця обійдеться українському підприємцеві в 100 тис. грн - ВРУ

1 серпня 2018, 14:19  •  17477 перегляди
Екс-боєць АТО "Сармат" не просив про охорону – поліція

Екс-боєць АТО "Сармат" не просив про охорону – поліція

1 серпня 2018, 14:18  •  16209 перегляди
В Австрії через спеку поліцейським собакам видали спецчеревички

В Австрії через спеку поліцейським собакам видали спецчеревички

1 серпня 2018, 14:16  •  14087 перегляди
Суд вирішив замінити Януковичу безкоштовного захисника

Суд вирішив замінити Януковичу безкоштовного захисника

1 серпня 2018, 14:12  •  11334 перегляди
На Кіровоградщині підозрюваний утік із зали суду

На Кіровоградщині підозрюваний утік із зали суду

1 серпня 2018, 14:06  •  9525 перегляди
Мінагрополітики відзвітувало про хід збиральної компанії

Мінагрополітики відзвітувало про хід збиральної компанії

1 серпня 2018, 13:58  •  10359 перегляди
Податки від “Динамо”: реальні зарплати гравців занижують у 150 разів

Податки від “Динамо”: реальні зарплати гравців занижують у 150 разів

1 серпня 2018, 13:57  •  13472 перегляди
Лунін провів першу гру у складі "Реалу"

Лунін провів першу гру у складі "Реалу"

1 серпня 2018, 13:53  •  12166 перегляди

Беллью назвав Усика феноменальним боксером

Колишній чемпіон світу по версії WBO у важкій ваговій категорії Тоні Беллью вважає українця Олександра Усика феноменальним боксером, повідомляє УНН з посиланням на Sky Sports.

Спорт • 1 серпня 2018, 14:29  •  7323 перегляди
Беллью назвав Усика феноменальним боксером

Сьогодні бойовики 4 рази порушили режим припинення вогню - ООС

Упродовж поточної доби, від 7:00 до 18:00, російські окупаційні війська 4 рази порушили режим припинення вогню. Важке озброєння не застосовувалося. Про це в мережі Facebook повідомив прес-центр штабу ООС, передає УНН.

Кримінал та НП • 1 серпня 2018, 14:27  •  7390 перегляди
Сьогодні бойовики 4 рази порушили режим припинення вогню - ООС

Обман покупця обійдеться українському підприємцеві в 100 тис. грн - ВРУ

Українських підприємців штрафуватимуть за маркування товару, яке не відповідає його складу. Такі зміни передбачені законопроектом №8450 "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів", який був прийнятий українським парламентом у першому читанні і за основу 10 липня поточного року.

Економіка • 1 серпня 2018, 14:19  •  17477 перегляди
Обман покупця обійдеться українському підприємцеві в 100 тис. грн - ВРУ

Екс-боєць АТО "Сармат" не просив про охорону – поліція

Активіст, колишній боєць АТО, Віталій "Сармат" Олешко, якого вбили напередодні, не звертався до поліції з проханням про надання йому особистої охорони. Про це під час прес-конференції повідомив начальник ГУНП в Запорізькій області Сергій Коміссаров, передає УНН.

Кримінал та НП • 1 серпня 2018, 14:18  •  16209 перегляди
Екс-боєць АТО "Сармат" не просив про охорону – поліція

В Австрії через спеку поліцейським собакам видали спецчеревички

В Австрії поліцейським службовим собакам видали спецчеревички, щоб захистити їх лапи від опіків на розпеченому від сонця асфальті. Про це повідомляє Heute, передає УНН.

Новини Світу • 1 серпня 2018, 14:16  •  14087 перегляди
В Австрії через спеку поліцейським собакам видали спецчеревички

Суд вирішив замінити Януковичу безкоштовного захисника

Колегія суддів Оболонського районного суду прийняла рішення замінити адвоката екс-президента України Віктора Януковича, обвинуваченого у державній зраді, Віктора Овсяннікова на іншого державного захисника, передає кореспондент УНН.

Політика • 1 серпня 2018, 14:12  •  11334 перегляди
Суд вирішив замінити Януковичу безкоштовного захисника

На Кіровоградщині підозрюваний утік із зали суду

Сьогодні 18-річного мешканця Новоукраїнського району, який перебував у розшуку, затримали працівники групи реагування патрульної поліції Добровеличківського відділення поліції неподалік автодороги Кіровоград-Платонове. Про це повідомляє УНН з посиланням на ГУНП Кіровоградськой області.

Кримінал та НП • 1 серпня 2018, 14:06  •  9525 перегляди
На Кіровоградщині підозрюваний утік із зали суду

Мінагрополітики відзвітувало про хід збиральної компанії

Українські аграрії завершують збирання озимого ріпаку, якого вже намолочено 2,4 млн тонн, передає УНН з посиланням на повідомлення міністерства.

Агроновини • 1 серпня 2018, 13:58  •  10359 перегляди
Мінагрополітики відзвітувало про хід збиральної компанії

Податки від “Динамо”: реальні зарплати гравців занижують у 150 разів

Футбольний клуб “Динамо” Київ приховує справжні фінанси і недоплачує податки. Про це у своєму блозі написав політичний експерт Володимир Манько, передає УНН.

Суспільство • 1 серпня 2018, 13:57  •  13472 перегляди
Податки від “Динамо”: реальні зарплати гравців занижують у 150 разів

Лунін провів першу гру у складі "Реалу"

У Майамі в рамках продовження Міжнародного кубку чемпіонів відбулося протистояння англійського "Манчестер Юнайтед" та "Реалу" українця Андрія Луніна, передає кореспондент УНН.

Спорт • 1 серпня 2018, 13:53  •  12166 перегляди
Лунін провів першу гру у складі "Реалу"