Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 17 січня 2021 08:16
Новини: Політика
32250

Трамп назвав мита на сталь порятунком для промисловості США

Трамп назвав мита на сталь порятунком для промисловості США

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Президент США Дональд Трамп вважає, що запроваджені ним мита на імпорт сталі з Китаю та інших країн дозволять врятувати металургійну промисловість країни, зробивши конкуренцію на американському ринку виключно внутрішньою. Про це глава держави заявив в інтерв'ю, опублікованому в середу на сайті газети Wall Street Journal, інформує УНН.

Трамп зазначив, що на момент його обрання сталеливарна промисловість США перебувала в глибокій кризі і могла зникнути. На його думку короткострокове підвищення цін на сталь, яке відбудеться через введення мит, не стане проблемою для американської економіки.

«Ціни потім обов'язково впадуть, а нинішні заходи важливі для національної безпеки США», - сказав американський лідер.

Згодом, вважає Трамп, американські компанії будуть конкурувати на світовому ринку сталі.

Нагадаємо, в червні США ввели мита в розмірі 25% на імпортовані з Китаю товари на суму 50 млрд доларів. Формальним приводом стало звинувачення Китаю в крадіжці американської інтелектуальної власності і технологій, а також тим, що Пекін вдається до несправедливої ​​торгової практики.

Пекін висловив протест у зв'язку з цим рішенням адміністрації США, охарактеризувавши його як порушення правил СОТ, і заявив, що вживе аналогічних за масштабом заходи. З 6 липня були введені мита в розмірі 25% на американські товари загальною вартістю 34 млрд доларів - головним чином на сільськогосподарську продукцію, автомобілі та морепродукти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram