Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
44010

МОЗ: на понад 150 українських пляжах зафіксоване забруднення води

МОЗ: на понад 150 українських пляжах зафіксоване забруднення води

КИЇВ. 28 серпня УНН. Станом на зараз на 154 українських пляжах зафіксовано мікробне забруднення води. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Центр громадського здоров'я МОЗ України зафіксував понаднормативне мікробне забруднення у воді на 154 українських пляжах 16-22 серпня", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Києві та Київській області майже всі водоймища не рекомендовані для купання. Також це стосується водоймищ у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

Нагадаємо, у комунальному підприємстві "Плесо" заявили, що платні пляжі є незаконними. Так, загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об’єктів без застосування споруд або технічних пристроїв та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об’єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram