Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24330

Мовники перевиконують квоти на україномовні передачі більш ніж на 30%

Мовники перевиконують квоти на україномовні передачі більш ніж на 30%

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Цього року загальнонаціональні, місцеві й регіональні радіостанції суттєво перевиконали квоти україномовних пісень та передач. Про це під час прес-конференції в Києві заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає кореспондент УНН.

"Перевиконання квоти україномовних пісень від мінімального встановленого законом значення становить: в ефірі загальнонаціональних радіостанцій перевиконують квоти на 24%, місцеві і регіональні радіостанції – на 18%... Щодо ведення передач українською мовою, радіостанції перевиконують квоти більш ніж на 30%, місцеві регіональні перевиконують квоти на 37%", - сказав він.

Зазначимо, що на сьогодні в Україні діють наступні квоти: для обсягу україномовних пісень – не менше 30%, для обсягу ведення передач – не менше 55%.

Нагадаємо, закон про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації, яким встановлюється 75% квоти україномовного контенту на телебаченні, набув чинності 13 жовтня 2017 року.

Як повідомляв УНН, по всій Україні 31 серпня відключили аналогове телебачення, оскільки країна переходить на цифровий формат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram