Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
83025

Японія надала Україні 2,85 млн доларів на соціальні послуги для тридцяти ОТГ

Японія надала Україні 2,85 млн доларів на соціальні послуги для тридцяти ОТГ

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Проект з надання соціальних послуг у громаді отримав фінансування у розмірі 2,85 млн дол. за рахунок грантових коштів, виділених Японським фондом соціального розвитку, які були надані уряду України Світовим банком. Про це повідомила на прес-конференції директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, передає кореспондент УНН.

"Той проект, який ми запускаємо сьогодні - надання соціальних послуг у громаді має на меті надавати послуги соціального захисту 30 ОТГ, що розташовані в Одеській і Тернопільській областях. Ми розраховуємо, що він охопить 75 тисяч осіб. Проект впроваджуватиметься до 2022 року", - зауважила Сату Кахконен.

Зауважимо, проект фінансувати мікро-проекти громад, спрямовані на поліпшення охоплення послугами вразливих груп, таких як літні люди, з особливими потребами, сім'ї, що належать до групи ризику тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держаудитслужба розпочне з 2019 року перевірку використання грантів ЄС

В рамках таких проектів органи місцевого самоврядування зможуть надавати пріоритетні послуги, що мають найбільший попит серед вразливих верст громадян, через різних надавачів послуг, в тому числі недержавні організації, приватних та комунальних надавачів послуг.

Ці мікро-проекти можуть включати послуги з обслуговування у себе вдома літніх людей, молодіжні центри, центри денного догляду для людей з особливими потребами або дітей, інші види догляду. Для впровадження мікропроектів буде обрано 10 громад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські науковці з 2014 року отримали від ЄС гранти на 1,7 млн євро

Жодних внесків з місцевих бюджетів не очікується. Однак місцеві органи самоврядування мають взяти на себе зобов'язання профінансувати 100% поточних витрат на надання послуг протягом щонайменше трьох років після впровадження мікро-проектів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram