Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
26550

Суд продовжив заслуховувати адвоката Януковича у дебатах

Суд продовжив заслуховувати адвоката Януковича у дебатах

Віктор Янукович

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Оболонський районний суд Києва продовжив заслуховувати виступ у судових дебатах адвоката обвинуваченого у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича Олександра Байдика, передає кореспондент УНН.

"Судове засідання оголошено продовженим. Будь ласка, захисник Байдик, вам слово", - сказав головуючий колегії суддів Владислав Дев’ятко.

Варто зазначити, що на початку засідання Байдик звернувся до суду з проханням не переривати його виступ.

"Моя промова підготовлена так, що вона може повторюватися з виступами іншими захисниками… Крім того, Кримінально-процесуальним кодексом не заборонено посилатися на ті докази, які вже оголошувалися іншими захисниками. Тому я кажу що буду повторюватися, Ваша честь, на тих доказах, які є у матеріалах справи", - сказав адвокат.

У свою чергу суд ще раз попередив захисника про неприпустимість здійснення повторів у промові.

"Суд пропонує захиснику Байдику не повторюватися, не допускати надмірне цитування. Якщо ви не дослухаєтеся до цього, суд буде вимушений в межах своїх повноважень зупинити вас", - зазначив Дев’ятко.

Нагадаємо, починаючи з 13 вересня адвокат Байдик виступає у судових дебатах. Загальна тривалість його промови вже налічує вже понад 40 години.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Януковичу дозволили звернутися до суду з останнім словом

Вчора ранком суд продовжив заслуховувати виступ адвоката Януковича Олександра Байдика у дебатах. 

Нагадаємо, адвокат обвинуваченого у державній зраді  екс-президента України Віктора Януковича Олександр Горошинський 26 жовтня завершив свій виступ у судових дебатах в Оболонському районному суді міста Києва. 

Варто зазначити, що виступ у дебатах адвоката Горошинського зайняв майже 50 годин загальної кількості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адвокат Януковича змінив тактику виступу у дебатах

Як повідомляв УНН, колишній президент України Віктор Янукович підозрюється у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою зміни меж України, та веденні агресивної війни. Тобто злочинах, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст.110, ч.5 ст.27 ч.2 ст.437 ККУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вертолітний майданчик Януковича офіційно передали громаді Києва

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram