Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
46560

Місія МВФ прийде в Україну для обговорення податку на виведений капітал

Місія МВФ прийде в Україну для обговорення податку на виведений капітал

КИЇВ. 29 листопада. УНН. Технічна місія Міжнародного валютного фонду найближчим часом прибуде до України, зокрема для обговорення законопроекту щодо податку на виведений капітал. Про це повідомила у Facebook голова комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради Ніна Южаніна, передає УНН.

“Під час переговорів із директором-розпорядником фонду Крістін Лагард Президент домовився про прибуття до України найближчим часом технічної місії МВФ. В ході місії з’являться нові можливості опрацювання погодженої редакції законопроекту щодо податку на виведений капітал і, відповідно, можливості для його прийняття”, — розповіла Южаніна.

Вона додала, що впроваджувати податок з 1 січня 2019 року не можна було, оскільки його впровадженню має передувати підготовча робота з боку Національного банку, Державної фіскальної служби та інших органів виконавчої влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко розповів про позицію МВФ щодо податку на виведений капітал

Нагадаємо, Мінфін виступає за запровадження податку на виведений капітал з 2019 року та підготував низку змін до законопроекту, які допоможуть запобігти втратам бюджету та забезпечать дотримання України її міжнародних зобов’язань, зокрема в рамках угод про уникнення подвійного оподаткування.

Також нагадаємо, президентський законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал" зареєстрували у парламенті на початку липня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram