Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
30915

На 2019 рік заплановано понад 120 тис. перевірок бізнесу

На 2019 рік заплановано понад 120 тис. перевірок бізнесу

КИЇВ. 30 листопада. УНН. Державними органами заплановано понад 121 тис. перевірок українського бізнесу у 2019 році. Про це у своєму блозі написав юрист Олександр Ягодка, передає УНН.

"З 1 січня закінчується дія мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу, а значить, уже зараз багатьом підприємствам треба готуватися до візиту служб державного контролю. Уже зараз на 2019 рік заплановано понад 121 тис. перевірок, при цьому більш ніж для 30 тис. підприємців і компаній такі перевірки будуть комплексними", - підкреслив він.

Зокрема, ДФС проведе понад 8,5 тис. перевірок, ДСНС - 76,3 тис., Держпродспоживслужба - 21,7 тис., Держслужба з питань праці - 17 тис. перевірок.

"Також заплановано 10,2 тис. перевірок екологів і 3,6 тис. перевірок архітектурно-будівельної інспекції", - написав Ягодка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді закликали уряд посилити контроль якості дитячого харчування

Так, у новому році контролери перевірять 17 тис. сільськогосподарських підприємств, понад 11 тис. підприємств роздрібної та оптової торгівлі, майже 5 тис. будівельних компаній, а також представників транспортної галузі, харчової промисловості, керуючі компанії у сфері ЖКГ.

"З усіх служб бізнесу з особливою увагою варто поставитися до перевірок податкової і трудових інспекцій, оскільки від їх ефективності багато в чому буде залежати наповнення держбюджету", - підкреслив юрист.

Нагадаємо, як писав УНН, тривала дія мораторію на перевірки бізнесу призвела до значного погіршення якості продуктів харчування в Україні.

Як наслідок, протягом останніх років рекордно зросла кількість спалахів отруєнь, у тому числі, серед дітей.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram