Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 лютого 2020 16:39
25320

Євросоюз збільшить протидію кіберзагрозам

Євросоюз збільшить протидію кіберзагрозам

КИЇВ. 11 грудня. УНН. Єврокомісія, Європейська Рада та Європарламент дійшли згоди у політичному рішенні щодо прийняття  Акту з кібербезпеки. Завдяки документу значно посилиться мандат європейської агенції з кібернетичної безпеки (ENISA). Про це повідомляє УНН із посиланням на відповідне повідомлення на сайті Єврокомісії.

“Посилення європейської кібербезпеки та підвищення рівня довіри громадян та представників бізнесу до цифрового суспільства є ключовим пріоритетом Європейського Союзу. Великі кібератаки, такі як (віруси) Wannacry та NotPetya, послужили дзвінком до пробудження, тому що вони продемонстрували потенційні наслідки можливих кібернетичних атак”, — зазначається з цього приводу єврокомісаром з питань цифрових економіки та суспільства Марією Габріель.

Документ має сприяти країнам-членам ЄС краще взаємодіяти при попередженні та виявленні кібернетичних загроз та координації відповідних дій щодо цих кібератак. Акт з кібернетичних безпеки включає систему сертифікації для онлайн послуг та відповідних споживчих гаджетів.

Нагадаємо, у вересні, для більш ефективної боротьби з хакерськими атаками та кіберзлочинністю Єврокомісія пропонувала створити нове відомство ЄС з кібербезпеки, а також розробити і ввести в Європі єдину систему сертифікації, яка дозволить гарантувати безпеку використання товарів і послуг в цифровому середовищі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram