Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
21195

Україна збільшила поставки курятини до ЄС

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Україна рекордно збільшила поставки курятини у країни Євросоюзу. Про це свідчить статистична звітність Європейської комісії, передає УНН.

За дев'ять місяців поточного року Україна експортувала 94,8 тис. тонн м'яса птиці до ЄС. Це - майже на 68% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Так, у січні-вересні 2018 року Україна продала європейцям курятини на 164 млн євро. У порівнянні з 2016 роком, поставки української курятини до країн ЄС зросли в 1,7 раза.

Головні конкуренти України у боротьбі за європейський ринок - Таїланд і Бразилія.

З початку року країни експортували 224 тис. тонн і 598 тис. тонн м'яса птиці відповідно.

Зростання експорту таїландської курятини до ЄС становило 14,1%, бразильської - впало на 29,4%. У грошовому вираженні експорт м'яса птиці Таїландом до ЄС сягнув 723 млн євро, Бразилією - 455 млн євро.

Нагадаємо, сьогодні Україна - один з головних постачальників курятини у світі. Причому, тільки за останній рік країні вдалося значно поліпшити свої позиції і піднятися на 6-е місце у глобальному рейтингу.

Але і це ще не межа, каже головний виробник і постачальник української курятини за кордон - очільник компанії "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк.

Нарощуючи потужності, зокрема на Вінницькій птахофабриці, що стала вже найбільшим птахокомплексом у світі, у МХП очікують максимального наближення до рівня виробництва світових гігантів Brasil Foods і Tyson.

Довідка УНН: "Миронівський хлібопродукт" (ТМ Наша Ряба) годує своєю продукцією третину українців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram