Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 лютого 2020 19:24
Новини: Політика
23220

Сьогодні Міжнародний день солідарності людей

Сьогодні Міжнародний день солідарності людей

КИЇВ. 20 грудня. УНН. Міжнародний день солідарності людей, встановлений Генеральною асамблеєю ООН, відзначається щорічно 20 грудня, передає УНН.

"Будучи переконаною в тому, що розвиток культури солідарності та заохочення концепції спільної відповідальності є важливими складовими в боротьбі з бідністю, Генеральна асамблея ухвалила проголосити 20 грудня кожного року Міжнародним днем солідарності людей", - відзначили в ООН.

Тому, як повідомляється, цей День є:

  • Днем, коли ми святкуємо нашу єдність у різноманітності;
  • Днем, коли ми нагадуємо урядам про те, що вони повинні поважати свої зобов'язання, що стосуються міжнародних угод;
  • Днем, який сприяє підвищенню рівня інформованості громадськості про солідарність як однієї з основних цінностей;
  • Днем, коли ми обговорюємо шляхи сприяння зміцненню солідарності для досягнення Цілей розвитку тисячоліття, в тому числі ліквідації злиднів;
  • Днем дій на захист нових ініціатив, що стосуються подолання бідності.

Генасамблея ООН у своїй резолюції 60/209 зазначила, що однією з фундаментальних і універсальних цінностей, які повинні лежати в основі міжнародних відносин в XXI столітті, є солідарність.

У 2015 році світові лідери ухвалили цілі в галузі сталого розвитку, які прийшли на зміну цілям розвитку тисячоліття. Цілі в галузі сталого розвитку є новою всеосяжністю порядку денного в галузі розвитку, основними завданнями якого є викорінення злиднів, захист планети і забезпечення гідного життя для всіх.

Новий порядок денний насамперед враховує інтереси людей, спирається на норми в області прав людини і передбачає активізацію глобального партнерства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram