Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
335100

Астролог розповіла, що символізує рік Свині

Астролог розповіла, що символізує рік Свині

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Прийдешній рік Свині за китайською традицією має символ родючості. Про це повідомила доктор астропсихології і інтегративної психологи Олена Осипенко в коментарі кореспонденту УНН.

"Рік Свині в 2019 році настане 5 лютого по китайській традиції - у другий молодик після дня зимового сонцестояння. Рік Свині має спочатку стихію Води, яка в Китаї має чорний або темно-синій колір. Вона символізує честь і гідність, здатність долати перешкоди, досягати поставлених цілей. А в даному році до стихії Води додається характеристика Землі. Ці стихії дружать один з одним і являють собою символ родючості", - зазначила астролог.

При цьому вона уточнила, що ця тварина уособлює в китайській традиції достаток, щедрість і інші матеріальні блага, тому рік буде сприятливий для шлюбів і народження дітей, які будуть щасливими, щасливими і чесними людьми. У фінансовій же сфері, за порадою астролога, необхідні обережність і розважливість. У цьому році удача буде сприяти людям з великим почуттям відповідальності, які використовують багатий творчий потенціал і уяву.

Також астролог зазначила, що багато китайців поняття не мають, якого кольору рік тієї чи іншої тварини, зате європейці це знають задовго до Нового китайського року.

Нагадаємо, відсвяткувати зустріч Нового 2019 році в українських ресторанах можна буде від 500 гривень до 10 000 з людини, залежно від рівня закладу.

Переважна більшість населення України планує зустрічати Новий рік вдома (68,4%).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram