Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
47535

За п'ять років "Динамо" не доплатило у пенсійний фонд понад 440 млн грн - експерт

За п'ять років "Динамо" не доплатило у пенсійний фонд понад 440 млн грн - експерт

КИЇВ. 26 грудня. УНН. За п'ять років ФК "Динамо" (Київ) не доплатив у пенсійний фонд України 441 млн грн. Про це у коментарі УНН повідомив експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Зазначимо, що ФК декларує свій річний зарплатний фонд на рівні 55,6 млн грн. Втім, за даними видання "Капітал", реально він становить 445,6 млн грн: 55,6 млн грн білої зарплати + 390 млн грн з офшорів.

"Український бізнес сплачує єдиний соціальний внесок (ЄСВ). 90% ЄСВ іде у пенсійний фонд. Для того, щоб порахувати, скільки за рік "Динамо" мало сплатити ЄСВ, нам потрібно 445,6 млн грн помножити 0,22%. Виходить 98 млн грн, це у нас - річний ЄСВ. Множимо 98 млн грн на 0,9% - це виходить 88 млн грн, це - річні відрахування до пенсійного фонду. Тобто, за місяць клуб мав би сплачувати близько 7,3 млн грн до пенсійного фонду, за рік - 88 млн грн, за п'ять років - 441 млн грн", - розповів Павловський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суркіси вкрали в армії 30 млн грн - ветеран АТО

Експерт уточнив, що діючих пенсіонерів утримує легально працюючий бізнес.

"Нині в Україні діє солідарна система - відрахування до всіх необхідних фондів здійснює роботодавець. За рахунок цих відрахувань здійснюється виплата пенсій. Додатково є ще 139 млрд грн дотацій, які ідуть з державного бюджету у пенсійний фонд. Тому, сплата податків є важливою складовою щодо утримання наших пенсіонерів", - зауважив Павловський.

Як писав УНН, УЄФА може покарати ФФУ через несплату податків “Динамо”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram