Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
39765

Інформація про ліквідацію ОНМедУ виявилася фейком

Інформація про ліквідацію ОНМедУ виявилася фейком

КИЇВ. 28 грудня. УНН. Інформація, що з'явилась в ЗМІ про ліквідацію Одеського національного медичного університету не відповідає дійсності. Про це свідчить відеозапис засідання Кабінету Міністрів України, передає УНН.

Починаючи з 26-ої хвилини прем'єр-міністр Володимир Гройсман перераховує пункти порядку денного, які вирішено відправити на доопрацювання. Серед них і пункт 5.40, яким пропонувалося об'єднати ОНМедУ з Кримським університетом ім. Георгіївського і створити на їх базі новий вуз - Національний одеський медичний університет. При цьому в МОЗ не уточнюють, скільки людей буде звільнено в результаті реорганізації.

В ОНМедУ заявили, що вуз продовжує працювати в штатному режимі і закликали журналістів ретельніше перевіряти інформацію перед публікацією.

Нагадаємо, останні півроку триває конфлікт між МОЗ та університетом. У вересні МОЗ призначив в.о. ректора ОНМедУ екс-заступник міністра охорони здоров'я Владлену Дубініну. Окружний адміністративний суд Києва визнав указ незаконним - міністерство, будучи керуючим органом, не має права призначати ректорів вузів, вони обираються трудовими колективами. Вчена рада ОНМедУ на засіданні обрала в.о. ректора Юрія Сухіна. В середині грудня він приступив до роботи. МОЗ назвав дії колективу університету рейдерським захопленням.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram