Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Нападник Роналду анонсував повернення в збірну Португалії

Нападник Роналду анонсував повернення в збірну Португалії

2 січня 2019, 10:31  •  13003 перегляди
В Україні оновили довідник податкових пільг

В Україні оновили довідник податкових пільг

2 січня 2019, 10:28  •  9262 перегляди
Схід України засипле снігом - синоптики

Схід України засипле снігом - синоптики

2 січня 2019, 10:23  •  16451 перегляди
Минулого року від кору померло 16 людей

Минулого року від кору померло 16 людей

2 січня 2019, 10:21  •  17249 перегляди
В аеропорту Львова повідомили про затримку двох рейсів

В аеропорту Львова повідомили про затримку двох рейсів

2 січня 2019, 10:21  •  9030 перегляди
Четверо українців зустріли Новий рік на вершині Ельбрусу

Четверо українців зустріли Новий рік на вершині Ельбрусу

2 січня 2019, 10:10  •  9976 перегляди
Минулого року понад 54 тис. українців захворіли на кір

Минулого року понад 54 тис. українців захворіли на кір

2 січня 2019, 10:09  •  9729 перегляди
РФ надали інформацію про стан здоров’я Дудки

РФ надали інформацію про стан здоров’я Дудки

2 січня 2019, 10:06  •  11308 перегляди
В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесу

В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесу

2 січня 2019, 10:04  •  42286 перегляди
Через заяву про побиття активіста патрульними відкрили провадження

Через заяву про побиття активіста патрульними відкрили провадження

2 січня 2019, 10:00  •  7550 перегляди

Нападник Роналду анонсував повернення в збірну Португалії

Зірка світового футболу форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду пообіцяв виступати за національну збірну Португалії в 2019-му році, інформує УНН з посиланням на AS.

Спорт • 2 січня 2019, 10:31  •  13003 перегляди
Нападник Роналду анонсував повернення в збірну Португалії

В Україні оновили довідник податкових пільг

Державна фіскальна служба України оприлюднила Довідник податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідник інших податкових пільг. Про це повідомляє УНН з посиланням на Головне управління ДФС у Дніпропетровській області.

Економіка • 2 січня 2019, 10:28  •  9262 перегляди
В Україні оновили довідник податкових пільг

Схід України засипле снігом - синоптики

Весь тиждень буде спостерігатися помірний сніг, а з 4 і протягом ночі 5 січня на сході очікуються складні погодні умови, значний сніг, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах подекуди будуть утворюватися замети, які погіршать рух автомобільного транспорту. Про це кореспонденту УНН повідомив начальник відділу метеорологічних прогнозів Владислав Білик.

Суспільство • 2 січня 2019, 10:23  •  16451 перегляди
Схід України засипле снігом - синоптики

Минулого року від кору померло 16 людей

В Україні із початку 2018 року від ускладнень кору померло 16 людей. Про це повідомила пресс-служба Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, передає УНН.

Здоров'я • 2 січня 2019, 10:21  •  17249 перегляди
Минулого року від кору померло 16 людей

В аеропорту Львова повідомили про затримку двох рейсів

У Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького спостерігаються затримки у відправленні рейсів до і з італійського міста Венеція. Про це повідомили на Facebook-сторінці львівського аеропорту, передає УНН.

Кримінал та НП • 2 січня 2019, 10:21  •  9030 перегляди
В аеропорту Львова повідомили про затримку двох рейсів

Четверо українців зустріли Новий рік на вершині Ельбрусу

Четверо українців зустріли Новий рік на вершині гори Ельбрус, найвищій точці Кавказького хребта. Про це повідомляє УНН з посиланням на інформаційну агенцію ТАСС.

Суспільство • 2 січня 2019, 10:10  •  9976 перегляди
Четверо українців зустріли Новий рік на вершині Ельбрусу

Минулого року понад 54 тис. українців захворіли на кір

У минулому 2018 році на кір захворіло понад 54 тисячі людей. Про це повідомила пресс-служба Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, передає УНН.

Здоров'я • 2 січня 2019, 10:09  •  9729 перегляди
Минулого року понад 54 тис. українців захворіли на кір

РФ надали інформацію про стан здоров’я Дудки

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова отримала відповідь від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової щодо стану здоров’я українського політв’язня Володимира Дудки, якого утримують у СІЗО Сімферополя. Про це повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова у Facebook, передає УНН.

Суспільство • 2 січня 2019, 10:06  •  11308 перегляди
РФ надали інформацію про стан здоров’я Дудки

В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесу

В Україні припинив дію закон про мораторій на проведення перевірок бізнесу, який був чинний до 31 грудня 2018 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на відповідний документ.

Економіка • 2 січня 2019, 10:04  •  42286 перегляди
В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесу

Через заяву про побиття активіста патрульними відкрили провадження

За фактом скарги активіста про побиття його патрульними поліцейськими в Одесі відкрили кримінальне провадження. Про це повідомив радник начальника ГУНП в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Кримінал та НП • 2 січня 2019, 10:00  •  7550 перегляди
Через заяву про побиття активіста патрульними відкрили провадження