Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Стали відомими нові подробиці стану здоров'я боксера Стівенсона

Стали відомими нові подробиці стану здоров'я боксера Стівенсона

2 січня 2019, 11:20  •  8809 перегляди
Медики розповіли про перший виклик "швидкої" в Новому році

Медики розповіли про перший виклик "швидкої" в Новому році

2 січня 2019, 11:16  •  17257 перегляди
У Києві запрацювали 15 пунктів утилізації новорічних ялинок

У Києві запрацювали 15 пунктів утилізації новорічних ялинок

2 січня 2019, 11:11  •  11558 перегляди
NASA опублікувало фото космічної "кеглі"

NASA опублікувало фото космічної "кеглі"

2 січня 2019, 11:11  •  11787 перегляди
В Міноборони уточнюють інформацію  щодо затримання українського військового в "ДНР"

В Міноборони уточнюють інформацію щодо затримання українського військового в "ДНР"

2 січня 2019, 11:05  •  23728 перегляди
Фонд гарантування вкладів продасть активи збанкрутілих банків на 4 млрд грн

Фонд гарантування вкладів продасть активи збанкрутілих банків на 4 млрд грн

2 січня 2019, 11:01  •  8049 перегляди
Світоліна зазнала поразки на старті турніру в Брісбені

Світоліна зазнала поразки на старті турніру в Брісбені

2 січня 2019, 10:59  •  5017 перегляди
Активіст заявив, що його побили в окупованому Криму

Активіст заявив, що його побили в окупованому Криму

2 січня 2019, 10:56  •  8431 перегляди
Москалькова розповіла про стан здоров'я Клиха

Москалькова розповіла про стан здоров'я Клиха

2 січня 2019, 10:55  •  9914 перегляди
Захворюваність на грип і ГРВІ в Києві зменшилась на 19,7%

Захворюваність на грип і ГРВІ в Києві зменшилась на 19,7%

2 січня 2019, 10:54  •  10498 перегляди

Стали відомими нові подробиці стану здоров'я боксера Стівенсона

Дівчина екс-чемпіона світу Адоніса Стівенсона – Сімона Год, розповіла про стан здоров'я канадського боксера після поразки від українця Олександра Гвоздика, інформує УНН з посиланням на BoxingScene.

Спорт • 2 січня 2019, 11:20  •  8809 перегляди
Стали відомими нові подробиці стану здоров'я боксера Стівенсона

Медики розповіли про перший виклик "швидкої" в Новому році

Перший виклик до швидкої медичної допомоги у 2019 році в столиці надійшов про серцевий напад. Про це УНН повідомили джерела у медичному закладі.

Суспільство • 2 січня 2019, 11:16  •  17257 перегляди
Медики розповіли про перший виклик "швидкої" в Новому році

У Києві запрацювали 15 пунктів утилізації новорічних ялинок

Свої ялинки, сосни, смереки мешканці Києва зможуть принести до 15 пунктів збору, що відкриють із 2 січня у всіх районах Києва. Про це передає УНН з посиланням на КМДА.

Суспільство • 2 січня 2019, 11:11  •  11558 перегляди
У Києві запрацювали 15 пунктів утилізації новорічних ялинок

NASA опублікувало фото космічної "кеглі"

NASA опублікувало знімок Поясу Койпера 2014 MU69, або Ultima Thule, зроблений зондом New Horizons. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт агентства.

Новини Світу • 2 січня 2019, 11:11  •  11787 перегляди
NASA опублікувало фото космічної "кеглі"

В Міноборони уточнюють інформацію щодо затримання українського військового в "ДНР"

У Міністерстві оборони України уточнюють інформацію щодо можливого затримання українського військового бойовиками "ДНР". Про це УНН розповів офіцер прес-служби Міністерства оборони України Віталій Саранцев.

Кримінал та НП • 2 січня 2019, 11:05  •  23728 перегляди
В Міноборони уточнюють інформацію  щодо затримання українського військового в "ДНР"

Фонд гарантування вкладів продасть активи збанкрутілих банків на 4 млрд грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує розпродати активи збанкрутілих банків на 4,4 млрд грн протягом цього тижня. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Фонду.

Економіка • 2 січня 2019, 11:01  •  8049 перегляди
Фонд гарантування вкладів продасть активи збанкрутілих банків на 4 млрд грн

Світоліна зазнала поразки на старті турніру в Брісбені

Перша ракетка України Еліна Світоліна провела стартовий поєдинок одиночного розряду у новому році, передає кореспондент УНН.

Спорт • 2 січня 2019, 10:59  •  5017 перегляди
Світоліна зазнала поразки на старті турніру в Брісбені

Активіст заявив, що його побили в окупованому Криму

Кримськотатарський активіст Різа Асанов заявив у Facebook про напад на нього в окупованому Криму, передає УНН.

Кримінал та НП • 2 січня 2019, 10:56  •  8431 перегляди
Активіст заявив, що його побили в окупованому Криму

Москалькова розповіла про стан здоров'я Клиха

Ще одну відповідь щодо стану здоров’я українського політв’язня Станіслава Клиха отримала український Омбудсмен Людмила Денісова від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової. Про це повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова у Facebook, передає УНН.

Суспільство • 2 січня 2019, 10:55  •  9914 перегляди
Москалькова розповіла про стан здоров'я Клиха

Захворюваність на грип і ГРВІ в Києві зменшилась на 19,7%

У столиці спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 19,7%. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає УНН з посиланням на прес-службу адміністрації.

Здоров'я • 2 січня 2019, 10:54  •  10498 перегляди
Захворюваність на грип і ГРВІ в Києві зменшилась на 19,7%