Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
313140

Рись, олені та дикі кабани: науковці показали мешканців Чорнобильського заповідника

КИЇВ. 9 січня. УНН. Науковцям Чорнобильського Радіаційно-екологічного біосферного заповідника під час зимової експедиції з обліку тварин та птахів у зоні відчуження вдалось помітити рись, яка у відповідь "помахала" їм лапою, передає УНН із посиланням на Державне агентство України з управління зоною відчуження.

"Під час зимової експедиції з обліку тварин та птахів у зоні відчуження науковцям Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного заповідника вдалося помітити орлана-білосхвоста, дві оленички, дикого кабана коней Пржевальського, які паслися на зимовому узліссі, й лосиху, яка пильно придивлялась до непрошених гостей, а також рись, яка навіть "помахала" лапкою нашим дослідникам", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Державне агентство України з управління зоною відчуження похизувалося кулінарними здібностями місцевої зірки Прип’яті лиса Семена. 

На кадрах видно, як журналісти намагаються нагодувати Семена шматками хліба і ковбаси. У свою чергу, лис зібрав з продуктів відвідувачів багатошаровий сандвіч і втік з ним у невідомому напрямку.

Прип’ятський рудий відомий багатьом відвідувачам зони відчуження і навіть має власну сторінку у соціальній мережі Facebook, яка містить інформацію про життя у Чорнобилі.

Семен не боїться людей і не цурається фотокамер, його часто підгодовують туристи та публікують з ним фото.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram