Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Здоров'я
136035

Супрун роз’яснила, чи можна викликати сімейного лікаря додому

Супрун роз’яснила, чи можна викликати сімейного лікаря додому

в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун

КИЇВ. 10 січня. УНН. Міністерство охорони здоров'я не заборонило громадянам викликати сімейного лікаря або терапевта додому – це питання наразі вирішується особисто між пацієнтом і медиком. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун журналістам перед засіданням уряду, передає кореспондент УНН.

"Немає наказу МОЗ, який звільняє лікарів від відповідальності й забороняє їм їхати до вас додому. Наказ написаний так, що як ви маєте свого лікаря, ви підписали з ним декларацію, ви маєте (в разі потреби – ред.) звернутися напряму до лікаря і поговорити з ним, домовитись, чи він приїде до вас чи ви до нього поїдете, чи ви маєте подзвонити у швидку", - зазначила керівник МОЗу.

За її словами, у разі тяжкого перебігу хвороби краще проконсультуватися із лікуючим лікарем, аніж чекати ускладнень.

При цьому вона додала, що тривожними симптомами для хворого має стати висока температура – 39 за Цельсієм, ускладнення дихання, інши симптоми, які турбують хворобу.

Нагадаємо, кількість громадян України, які оцінюють рівень професіоналізму та компетентності вітчизняних лікарів як високий, скоротилась з 39% до 31% менш ніж за півроку. Про це свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram