Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24300

З'явилась мобільна версія сайту держреєстру виборців

З'явилась мобільна версія сайту держреєстру виборців

КИЇВ. 10 січня. УНН. Сайт Державного реєстру виборців - www.drv.gov.ua - адаптували для мобільних пристроїв. Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії, передає УНН.

"Кожен виборець має можливість оперативно звернутися до цього сайту та ознайомитися з порядком тимчасової зміни місця голосування без зміни його виборчої адреси. А також – з механізмом включення до Реєстру, зміни персональних даних, здійснення публічного контролю тощо", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього в ЦВК зазначили, що на сайті розміщено повний перелік закордонних дипломатичних установ (з адресами та контактними телефонами), звернувшись до яких громадяни України зможуть вирішити питання щодо свого включення до Реєстру, зміни персональних даних.

Окремий розділ сайту призначений для політичних партій. Зокрема, в напрямі оперативного розʼяснення щодо здійснення ними публічного контролю за веденням ДРВ.

"Також всі бажаючі мають можливість отримати необхідну інформацію про виборчі округи та дільниці, обʼєднані територіальні громади, кількість виборців у розрізі регіонів тощо", - повідомили в ЦВК.

Як повідомляв УНН, станом на 8 січня 2019 року Центрвиборчком офіційно зареєстрував 5 кандидатів в президенти

Водночас комісія відмовила у реєстрації кандидатом на пост Президента України Володимиру Ратушу. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram