Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Технології
27090

WhatsApp обмежив шерінг посилань для боротьби з фейковими новинами

WhatsApp обмежив шерінг посилань для боротьби з фейковими новинами

КИЇВ. 21 січня. УНН. Популярний месенджер WhatsApp обмежив можливість поширення одного і того ж посилання до 5 разів. Такі заходи власники компанії пояснюють боротьбою з поширенням фейкових новин, повідомляє УНН з посиланням на BBC.

Раніше користувачі могли поширювати одне і те саме повідомлення до 20 разів. Відтепер це можна зробити лише 5 разів.

WhatsApp пішли на такий крок через те, що месенджер звинуватили у розповсюдженні фейків. Як зазначили у компанії, це рішення було прийнято після піврічного тестування обмежень у Індонезії, що готується до чергових виборів у квітні.

"Ліміт на пересилання значно зменшив по всьому світу кількість повідомлень, що пересилаються. Це дозволить використовувати WhatsApp для надсилання приватних повідомлень з близькими контактами. Ми продовжимо прислуховуватись до думки користувачів щодо їхнього досвіду, і згодом знайдемо нові можливості для поширювання вірусного контенту", - розповіли у прес-службі сервісу.

Раніше УНН повідомляв, що компанія Facebook та федеральне відомство з безпеки інформаційних технологій Німеччини розроблятимуть стратегії, що дозволять уникнути втручань у перебіг виборів. 

Також Facebook посилить деякі зі своїх правил щодо розміщення політичної реклами для обмеження втручання в майбутні вибори в Індії, Нігерії, Україні і Європейському Союзі. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram