Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
58620

Російські окупанти змушують відмовлятись від українського громадянства – розвідка

Російські окупанти змушують відмовлятись від українського громадянства – розвідка

КИЇВ. 24 січня. УНН. Російські окупаційні адміністрації посилюють тиск на жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, які не бажають відмовлятись від українського громадянства. Про це повідомив речник прес-центру Міністерства оборони України полковник Максим Праута, передає УНН.

"За даними розвідки, керівники окремих підприємств не виплачують заробітну плату або зменшують її розмір працівникам, які не мають так званих "республіканських паспортів". Водночас, доводиться інформація про можливість першочергового отримання працівниками російського громадянства за умови наявності "паспорту ДНР/ЛНР", - сказав речник.

Також, серед людей пенсійного віку активно розповсюджуються чутки про підготовку так званих "урядових розпоряджень" про виплату пенсій тільки власникам паспортів "ДНР/ЛНР" та примусове вилучення паспортів громадян України.

"Значно викликає невдоволення місцеве населення похилого віку через небажання здійснювати заміну документів для збереження можливості отримання пенсійних виплат від уряду України", - розповів речник.

Нагадаємо, в Україні існує приблизно 35 463 осіб без громадянства  і таких, що ризикують опинитись без громадянства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram