Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi

У Києві окремі вулиці стоять у заторах

На дорогах Києва, переважно у центрі столиці, спостерігаються автомобільні затори. Про це інформує УНН з посиланням на Google Maps.

Київ • 28 січня 2019, 05:40  •  14389 перегляди
У Києві окремі вулиці стоять у заторах

У Сімферополі облили фарбою пам'ятник "ввічливим людям"

У Сімферополі затримали чоловіка, якого підозрюють у тому, що він облив фарбою пам'ятник "ввічливим людям". Про це повідомляє Крим. Реалії, передає УНН.

Новини Світу • 28 січня 2019, 05:38  •  17517 перегляди
У Сімферополі облили фарбою пам'ятник "ввічливим людям"

У Індонезії лихоманка денге вбила понад 100 людей

Понад 100 осіб померли в Індонеції за місяць. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Jakarta Post.

Новини Світу • 28 січня 2019, 05:29  •  11257 перегляди
У Індонезії лихоманка денге вбила понад 100 людей

Вакарчук не братиме участі у цьогорічних виборах Президента

Відомий музикант, фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не братиме участі у президентських виборах 2019 року. Відповідне звернення він опублікував у понеділок у Facebook, передає УНН.

Політика • 28 січня 2019, 05:19  •  18226 перегляди
Вакарчук не братиме участі у цьогорічних виборах Президента

Супрун взялась за запивання ліків

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун пояснила, чим краще запивати ліки. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Здоров'я • 28 січня 2019, 05:18  •  12106 перегляди
Супрун взялась за запивання ліків

Лідер опозиції Гуайдо закликав до нових протестів у Венесуелі

Голова національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим президентом країни, закликав до нових протестів. Про це УНН повідомляє з посиланням на DW.

Новини Світу • 28 січня 2019, 05:12  •  8239 перегляди
Лідер опозиції Гуайдо закликав до нових протестів у Венесуелі

Президенту Бразилії зроблять операцію

Президенту Бразилії Жаїру Болсонару на ранок понеділка призначено операцію з видалення колостоми після того, як він пережив напад з ножем під час передвиборної кампанії у вересні. Про це УНН повідомляє з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 28 січня 2019, 05:02  •  8808 перегляди
Президенту Бразилії зроблять операцію

У Шостці закрили школи на карантин

З метою запобігання розповсюдження грипу та інших ГРВІ в школах міста Шостка з 28 січня по 1 лютого триватиме карантин. Про це повідомляє прес-служба міської ради міста Шостка, передає УНН.

Здоров'я • 28 січня 2019, 04:54  •  12587 перегляди
У Шостці закрили школи на карантин

Жителів України попередили про можливі мігрені через погоду

Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому тижні з 28 по 31 січня будуть фіксуватися дискомфортні погодні умови. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Укргідрометцентру.

Здоров'я • 28 січня 2019, 04:51  •  10327 перегляди
Жителів України попередили про можливі мігрені через погоду

Українців закликали не виходити на тонку кригу

Рятувальники закликали українців не ризикувати життям, виходячи на кригу, передає УНН з посиланням на прес-службу ДСНС.

Суспільство • 28 січня 2019, 04:47  •  10025 перегляди
Українців закликали не виходити на тонку кригу