Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
31380

Кондитерська корпорація побудувала житло для військовослужбовців

КИЇВ. 31 січня. УНН. Найактуальнішим для військовослужбовців та членів їхніх родин залишається квартирне питання. Розв’язати цю проблему допомагає державі і український бізнес. Тож корпорація Roshen також долучилася до цієї ініціативи. І вже перші обжиті будинки радують своїх господарів, передає УНН.

Корпорація Roshen збудувала та передала Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних сил України затишний двоповерховий будинок для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму у 2014-му.

У будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. На будівництво знадобилося 4 місяці та майже 1 мільйон доларів.

“Roshen з перших днів агресії проти України, одним з перших вітчизняних підприємств включився в роботу з підтримки українських воїнів та продовжує допомагати і зараз. Робота спрямована в різних напрямках, починаючи із закупки предметів першої необхідності і до будівництва житла для військових. Цей будинок був першим. По-факту збудували його за 4 місяці, зважаючи на потребу потрібно було вкластись в оптимальні терміни. Зараз проект допомоги армії продовжуємо і в цьому році буде збудовано ще один такий будинок”, - каже директор з розвитку соціальних проектів корпорації Roshen Ірина Пономаренко.

Кожна квартира укомплектована сантехнікою, холодильником, пральною і посудомийною машиною та іншим.

“До роботи поруч буквально кілька метрів. Тому ми і вдома майже постійно й водночас для виконання бойового завдання ми завжди на роботі. Можемо прийти додому відігрітися, виконати домашнє завдання з дітьми”, - говорить військовослужбовець Валерій.

Аналогічний будинок корпорація Roshen збудує у цьому році в Калинівці, у Вінницькій області.

Компанія Roshen неодноразово надавала допомогу військовим, зокрема у рамках благодійного проекту Nodus корпорація Roshen подбала про те, щоб тяжкопоранені українські бійці одержали повноцінне і ефективне лікування та реабілітацію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram