Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 02 грудня 2020 12:19
Новини: Політика
25200

Фонд Новинського в 2018 році пожертвував на благодійність 195,5 млн грн

Фонд Новинського в 2018 році пожертвував на благодійність 195,5 млн грн

КИЇВ. 8 лютого. Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського (МБФ) в честь Покрови Пресвятої Богородиці в 2018 році направив на гуманітарні та благодійні проекти понад 195,5 млн грн. Про це повідомляється на сайті Фонду, передає УНН.

Також відзначається, що в минулому році за фінансової підтримки Фонду реалізовувалися благодійні проекти в галузі історико-культурної спадщини, сфері охорони здоров'я, захисту материнства, дитинства, сім'ї. Також він став співорганізатором фестивалів, конференцій, конкурсів та інших заходів.

Одним з напрямків діяльності Фонду є підтримка притулку для дітей-сиріт при Вознесенському Банченському чоловічому монастирі. Там живуть і виховуються понад 400 дітей-сиріт, серед яких діти з інвалідністю та важкими захворюваннями, в тому числі ВІЛ-інфіковані. Цьому проекту більше трьох років, і Фонд щомісяця виділяє допомогу на утримання притулку. У 2018 році вона склала понад 16 млн грн. Протягом багатьох років фонд є співорганізатором щорічного міжнародного фестивалю православного кіно "Покров". У 2018 року фестиваль проходив з 8 по 12 жовтня в Національній опері України ім. Тараса Шевченка. На його проведення в цьому році фондом було виділено 1,5 млн грн. В рамках цільової програми "Культурна спадщина" в 2018 році продовжилася традиційна робота по відродженню і підтримці вітчизняних культурних і православних пам'ятників. Зокрема, були профінансовані заходи з будівництва, реставрації та збереження більше 50 архітектурних об'єктів релігійного призначення на суму понад 38 млн грн. Це храми, церкви, каплиці, монастирі, притулки для сиріт і престарілих практично у всіх регіонах України. Один з масштабних проектів програми "Культурна спадщина" - відтворення Храму на честь Святої Трійці на Троїцькій площі в Києві, об'єкта з трьохсотрічної історією, яке існувало на цьому місці до 1931 р. Фінансування робіт з відновлення святині в 2018 році склало 89,4 млн грн.

Також в області охорони здоров'я в 2018 році продовжилася реалізація всеукраїнської програми "Допоможи серцю битися", в рамках якої 59 дітей з вродженими вадами серця отримали кардіохірургічне лікування в Інституті Серця МОЗ України. Фонд підтримав проект Інституту Серця "Виїзні бригади", завдяки якому в багатьох областях України були проведені заходи щодо попередньої діагностики кардіологічних недуг у дітей. Всього бюджет за програмою в 2018 році склав більше 9,5 млн грн. Значно розширилася в 2018 році програма щодо реабілітації дітей та молодих людей з діагнозом ДЦП та органічними ураженнями нервової системи, що реалізується на базі Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна. Так, в 2018 році курс реабілітації пройшли понад 100 осіб з усієї України. А в 2019 році програма реабілітації ДЦП і уражень нервової системи буде розширена. Фонд планує допомогти вже 250 пацієнтам.

Довідка: Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці створений в 2008 році з ініціативи бізнесмена Вадима Новинського.

Діяльність фонду спрямована на виховання майбутнього покоління на принципах православної віри, зміцнення сім'ї та підвищення значущості сімейних цінностей в суспільстві, а також збереження культурної та історичної спадщини, підтримку охорони здоров'я та всебічний розвиток освіти. У 2017 році фонд направив на благодійні проекти понад 65 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram