Нападник Соль травмувався у переможному матчі "Динамо" над "Десною"

Київ  •  УНН

2 березня 2019, 15:27  •  10154 перегляди

КИЇВ. 2 березня. УНН. У черговому, 20-му турі УПЛ київське "Динамо" в гостях зустрілося з чернігівською "Десною", передає кореспондент УНН.

У середині дебютного тайму відбулося перше взяття воріт. Після подачі з кутового м'яч пострибав у чужий штрафній і опинився біля Томаша Кендзьора. Поляк відправив ігровий снаряд у нижній кут. До перерви чернігівці зуміли забити, але гол не був зарахований через офсайд.

Подвоїв результат Віталій Буяльський, який відгукнувся на простріл від Кендзьора на 68 хвилині. Через кілька хвилин Циганков зі штрафного поцілив у стійку воріт "Десни". У заключні 10 хвилин господарі зуміли відквитати один м'яч зусиллями Картушова, на більше їх не вистачило – 1:2.

Примітно, що матч не зумів дограти зірковий новачок "біло-синіх" Фран Соль, який за допомогою лікарів покинув поле ще до перерви.

Додамо також, у киян тепер стало 44 очки в таблиці, "Десна" залишилась із 27-ма.

Нагадаємо, двома матчами стартуватиме 20-й тур УПЛ.

Спорт • 2 березня 2019, 15:27  •  10154 перегляди

З початку передвиборчої кампанії в Україні поліція відкрила уже 112 кримінальних проваджень, пов'язаних з виборами та кампанією. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Національної поліції.

Кримінал та НП • 2 березня 2019, 15:22  •  8948 перегляди

Морські піхотинці ВМС ЗС України здійснили чергове десантування з парашутами одразу з двох транспортних літаків типу Ан-26 над Тернівським полігоном на Миколаївщині. Як це відбувалася, у фотографіях показала прес-служба Міністерства оборони України, передає УНН.

Мультимедіа • 2 березня 2019, 15:14  •  28842 перегляди

У Харкові до лікарні доправили невідомого з ознаками переохолодження, де він помер. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

Кримінал та НП • 2 березня 2019, 15:13  •  11391 перегляди

У Києві у суботу, 2 березня, ввечері відбувся марш "Національних дружин", передає кореспондент УНН.

Суспільство • 2 березня 2019, 14:58  •  13606 перегляди

З початку 2019 року Україна імпортувала близько 700 тонн зрізаних квітів та пуп’янок. Про це повідомили у Державній фіскальній службі України у відповідь на інформаційний запит УНН.

Економіка • 2 березня 2019, 14:46  •  18492 перегляди

Близько 5,6 тис. людей вийшли до середини суботи на акції "жовтих жилетів" по всій Франції у 16-і вихідні мобілізації учасників руху. Такі дані привели в МВС країни, передає УНН з посиланням на BFMTV.

Новини Світу • 2 березня 2019, 14:42  •  7625 перегляди

Бухарестська дев'ятка (B9) країн східного флангу НАТО - лідери Болгарії, Чехії, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії та Словаччини - висловили стурбованість напруженістю в Азовському і Чорному морях, викликаної незаконною анексією Криму і нарощуванням військової міці, передає УНН з посиланням на заяву за результатами саміту в словацькому місті Кошице.

Політика • 2 березня 2019, 14:29  •  14932 перегляди

Протягом поточної доби до 18:00 бойовики на Донбасі п'ять разів обстріляли позиції українських військ, з них один раз – із важкого озброєння. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-центр ООС.

Кримінал та НП • 2 березня 2019, 14:15  •  8568 перегляди

До моменту, коли країна нарешті позбудеться влади, яка в своїй жадобі до збагачення не зупиняється навіть перед торгівлею з ворогом, залишаються лічені дні. Про це йдеться у заяві партії "Батьківщина", передає УНН.

Політика • 2 березня 2019, 14:02  •  6014 перегляди