"Шахтар" у протистоянні з "Зорею" здобув п'яту поспіль перемогу в УПЛ

Київ  •  УНН

16 березня 2019, 17:08  •  8022 перегляди

КИЇВ. 16 березня. УНН. У 22-му турі чемпіонату України з футболу донецький “Шахтар” на виїзді зустрічався із “Зорею”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “помаранчево-чорних”.

Початок вийшов напруженим, з щільною боротьбою за кожен м’яч і без особливо небезпечних моментів. Протягом 20 хвилин можна відзначити хіба що два штрафні удари: Марлос пробив в руки кіперу, а Тайсон влучив у стінку. Однак свою першу ж гольову можливість в середині тайму “гірники” успішно реалізували: серією передач партнери перевели атаку на правий фланг, Сергій Болбат виконав відмінну подачу на дальню штангу, а Жуніор Мораес в дотик поцілив у ближній кут — 0:1. Слідом бразильський голеадор міг забивати і другий раз, але після фірмового прострілу Ісмаїлі не зміг як слід влучити по м’ячу. “Зоря” відповіла парою гострих стандартів — потужний постріл Сілас виявився неточним, а Громов не встиг на подачу від Арвеладзе.

У другому таймі господарі заграли активніше і вже в дебюті організували перший момент: Будковський відкрився під передачу в центрі штрафного, але пробив несильно, і Андрій Пятов спокійно забрав м’яч у руки. Тут же в цій ситуації небезпечний удар виконав Ісмаїлі — поруч зі штангою. Команди далі відповідали атакою на атаку, і в середині тайму знову обмінялися добрими шансами. Після передачі Марлоса в порожній кут цілив Мораес, однак потрапив у Тимчика, а Караваєв головою підрізав м’яч з подачі стандарту — П’ятов зреагував. Кінцівка поєдинку пройшла в постійних єдиноборствах, жорстких стиках і паузах, тільки рахунок залишився незмінним — 1:0.

Зауважимо, що ця перемога виявилася п’ятою поспіль для команди Паулу Фонсеки, яка завершує перший етап на першому місці УПЛ з 57 очками (різниця м’ячів — 52:9).

16 березня 2019, 15:54  •  12319 перегляди

У 22-му турі чемпіонату України з футболу донецький “Шахтар” на виїзді зустрічався із “Зорею”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “помаранчево-чорних”.

Спорт • 16 березня 2019, 17:08  •  8022 перегляди

У місті Покровськ Донецької області викрали людину. Про це УНН повідомили у правоохоронних органах.

Кримінал та НП • 16 березня 2019, 17:02  •  31604 перегляди

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що виступає за можливість подвійного громадянства для української діаспори. Про це він заявив в ефірі Радіо Культура, передає УНН.

Політика • 16 березня 2019, 17:01  •  11830 перегляди

Латвія підтверджує свою незмінну позицію щодо того, що Крим є невід'ємною частиною України, і продовжить підтримувати територіальну цілісність України. Про це міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевічс написав у Twitter з нагоди п'ятих роковин анексії Криму, передає УНН.

Політика • 16 березня 2019, 16:47  •  10431 перегляди

Лікар, якого у столиці облили невідомою речовиною, отримав хімічний опік 15% голови та опік ока. Про це УНН повідомили у правоохоронних органах.

Кримінал та НП • 16 березня 2019, 16:26  •  25569 перегляди

Співачка Юлія Началова померла в суботу в Москві віці 38 років. Про це повідомила офіційний представник артистки Анна Ісаєва, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Культура • 16 березня 2019, 16:23  •  27098 перегляди

Ефіопський авіаперевізник Ethiopian Airlines повідомив, що аналіз ДНК жертв аварії літака Boeing 737 MAX 8 в Ефіопії може зайняти до шести місяців, передає УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 16 березня 2019, 16:17  •  14074 перегляди

З травня по вересень 2019 року на українсько-білоруській ділянці кордону планується проведення спільної спеціальної прикордонної операції "Полесье-2019", під час якої відбуватиметься консолідація зусиль прикордонних відомств і правоохоронних органів обох держав. Про це кореспонденту УНН повідомили у відділі з питань взаємодії із засобами масової інформації Державної прикордонної служби України.

Політика • 16 березня 2019, 16:07  •  21401 перегляди

Українців, за попередніми даними, немає серед постраждалих і загиблих внаслідок розстрілів у двох мечетях у Новій Зеландії. Про це повідомив УНН заступник директора Департаменту консульської служби МЗС - начальник управління консульської діяльності Василь Кирилич.