Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 липня 2019 20:29
Новини: Політика
15540

У ЦВК роз'яснили, як вносяться зміни до Держреєстру виборців

У ЦВК роз'яснили, як вносяться зміни до Держреєстру виборців

КИЇВ. 25 березня. УНН. Дані Державного реєстру виборців щомісячно поновлюються виключно на підставі відомостей періодичного поновлення, які подають до відділів ведення Реєстру суб’єкти подання. На цьому наголосили у прес-службі Центральної виборчої комісії, передає УНН.

Як відзначили у ЦВК, йдеться про:

– органи реєстрації місця проживання – про зареєстрованих або знятих з реєстрації громадян України, а також про громадян України, яким виповниться 18 років;
– Міністерство юстиції України – про осіб, смерть яких зареєстровано в реєстрі актів цивільного стану;
– Державна міграційна служба України – про осіб, які набули громадянство України та осіб, громадянство яких припинено, а також про зміни прізвищ, імен, по батькові, дати та місця народження наших громадян;
– командири військових частин – про військовослужбовців строкової служби, які прибули або вибули з військових частин;
– районні та міські суди – про осіб, які визнані недієздатними або тих, кому недієздатність була скасована;
– установи виконання покарань – про виборців, які відбувають покарання або вибули з цих установ;
– органи охорони здоров’я, установи соціального захисту – про виборців, які нездатні пересуватися самостійно.

Також джерелом зміни даних Реєстру є відомості, які подані до органів ведення Реєстру громадянами України за власною ініціативою з метою включення до Реєстру або щодо зміни своїх персональних даних, зазначили у ЦВК.
За інформацією прес-служби комісії, всі дії щодо актуалізації даних Реєстру здійснюються уповноваженими працівниками органів ведення Реєстру на виконання наказів керівників органів ведення Реєстру.

"Підставою для видання таких наказів є лише подані в установленому порядку документи, що підтверджують відповідні зміни.
Без поданих до органів ведення Реєстру належним чином документів не здійснюється жодних змін в даних Державного реєстру виборців. У звʼязку з цим Центральна виборча комісія наголошує, що дані Реєстру не можуть бути змінені на підставі публікацій в засобах масової інформації чи соціальних мережах", - додали у ЦВК.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України. Всього зареєстровано 2 344 офіційних спостерігачів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...