Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
27300

Забудовник показав хід робіт на ЖК "Mirax" у квітні

КИЇВ. 9 квітня. УНН. Продовжуються роботи по зведенню житлового комплексу "Mirax" у Шевченківському районі столиці. У ХК "Київміськбуд" показали як відбуваються роботи, повідомляє УНН.

На сьогодні у будинку 1, секція А, виконуються роботи з облаштування ядра жорсткості, пілон і колон 28-го, фінішного поверху. З 10-го по 17-й поверх виконуються роботи з влаштування цегляних перегородок. На 17-му поверсі буде змонтовано захисну конструкцію по периметру, після чого розпочнуться фасадні роботи.

У будинку 1, секція Б, на цьому тижні розпочалися роботи з влаштування пальового поля.

У будинку 2, секція А, виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів 16-го поверху. Також проводяться роботи з влаштування цегляних стін і перегородок на поверхах №№ 7, 8, 9, 10.

У будинку 2, секція Б, виконуються роботи з облаштування вертикальних конструкцій підвалу. У будинку 3, секція А, виконуються роботи з облаштування водозниження, після чого почнуть розкопку пальового поля.

У будинку 4, секція В, залито підготовку під ростверк фундаменту, на даний момент виконуються роботи з армування фундаментної плити.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram