Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
27405

Першокласники п'яти областей можуть залишитись без парт - МОН

Першокласники п'яти областей можуть залишитись без парт - МОН

КИЇВ. 9 квітня. УНН. Обласні ради п'яти областей не розподілили кошти, тому знаходяться під загрозою зриву вчасних закупівель обладнання для першого класу Нової української школи. Про це повідомляє прес-служба МОН, передає УНН.

"Обласні ради Волинської й Івано-Франківської областей планують розподілити гроші для закупівлі обладнання для перших класів НУШ лише в травні, а Київська, Тернопільська та Запорізька області взагалі не мають розуміння щодо можливих термінів прийняття цього рішення. Без такого розподілу місцеві органи самоврядування не можуть почати закупівлі, а значить у цих регіонах високий ризик зриву закупівель обладнання для класів НУШ до 1 вересня", – йдеться у повідомленні.

Як зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, 12 областей-лідерів розподілили всі кошти, а значить найближчим часом зможуть почати закупівлі. Зокрема, йдеться про: Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Кіровоградську, Луганську, Одеську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку, Полтавську, Сумську та Львівську області.

Більш-менш за планом прямують ті регіони, що планують розподіл на квітень. Серед них: Житомирська, Закарпатська, Миколаївська, Харківська, Черкаська, Чернігівська, Херсонська області та м. Київ.

Як повідомляв УНН, субвенція обсягом 1 млрд грн на "Нову українську школу" станом на 10 вересня 2018 року була використана лише на 53%, в результаті чого не всі школи вчасно отримали підручники і нові парти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram