Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
32895

Політичний комітет ПАРЄ не дав провести запропоновані РФ зміни щодо санкцій

Політичний комітет ПАРЄ не дав провести запропоновані РФ зміни щодо санкцій

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Політичний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи не дав можливості провести запропоновані російськими лобістами поправки до документа щодо механізму санкцій, які зробили можливим зняття з Росії обмежень в інституції. Про це сьогодні повідомив член української парламентської делегації в ПАРЄ, народний депутат Олексій Гончаренко, передає УНН.

"Наразі Політичний комітет ПАРЄ не дав можливості провести ті поправки, на яких наполягали російські лобісти. Коротко: ці поправки змінили б механізм санкцій, і з Росії були б зняті всі обмеження", - зазначив він у Facebook.

Однак, Гончаренко зазначив, що "це ще не кінець".

"Як ми бачимо, кожну сесію російська делегація намагається тим чи іншим чином натиснути на керівництво і членів Ради Європи. Боротьба триває", - додав він.

Раніше постпред України при РЄ Дмитро Кулеба попереджав, що впливові сили на чолі з Генсеком РЄ Турбйорном Ягландом і однією дуже сильною країною на черговій сесії ПАРЄ, яка стартувала 8 квітня, сильно переконуватимуть ПАРЄ зробити собі "хімічну кастрацію" в інтересах Росії.

Напередодні ПАРЄ затвердила проведення термінових дебатів на тему "Роль і місія Парламентської асамблеї: головні виклики для майбутнього", проти яких виступила українська делегація.

Голова постійної парламентської делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв при цьому заявив, що велика кількість членів ПАРЄ проти "хімічної самокастрації" інституції, що стосується зниження права Асамблеї запроваджувати санкції, чого вимагає Росія.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram