Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 квітня 2019 11:21
Новини: Економіка
9480

Затверджено критерії оцінки ризику в тютюновій сфері

Затверджено критерії оцінки ризику в тютюновій сфері

КИЇВ. 11 квітня. УНН. Уряд визначив і затвердив критеріїв оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності у сфері тютюнових виробів. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, передає УНН.

Як зазначається, до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужбою, належать:

  • види порушень вимог законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, виявлених за результатами заходів державного нагляду (контролю), проведених протягом останніх трьох років, що передують плановому періоду;
  • вид діяльності, що провадиться суб’єктом господарювання.

Також передбачено бальну систему оцінки показників критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у цій сфері.

Віднесення суб’єкта господарювання до одного з трьох ступенів ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями відповідно до шкали балів:

  • від 41 до 100 балів – до високого ступеня ризику;
  • від 21 до 40 балів – до середнього ступеня ризику;
  • від 0 до 20 балів – до незначного ступеня ризику.

Зазначається, що ризик-орієнтовний системний підхід до розроблення критеріїв сприятиме підвищенню об’єктивності, прозорості та неупередженості при плануванні та здійсненні заходів державного нагляду (контролю).

Як повідомляв УНН, в Україну стали завозити менше сигарет.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...