Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
54540

Глава УГКЦ: інформаційна війна націлена на поділ українського суспільства

Глава УГКЦ: інформаційна війна націлена на поділ українського суспільства

Блаженніший Святослав (Шевчук)

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Інформаційна війна, яка є невід’ємною складовою гібридної війни, намагається фрагментувати українське суспільство на так звані "цільові групи". Про це заявив глава Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) під час виступу на 12-му Київському безпековому форумі, передає кореспондент УНН.

"Сьогодні ми відчуваємо різні технології, які намагаються нас наново поділити – може, виокремити інші, скажімо так, лінії зламу, лінії небезпеки, лінії, які потім можна представити, як лінії конфлікту. Але ці лінії на сьогодні є набагато делікатніші і вишуканіші. Сьогодні ми бачимо, що така лінія може пройти по межі між тими, які дивляться телевізор, і які його не дивляться", - сказав глава УГКЦ.

Він зазначив, що прочитав декілька днів тому вислів одного з родичів "Небесної сотні" про те, що "Україна може бути першою державою, яку зруйнує телевізор".

"Я б не хотів аж так категорично мислити, але небезпеки існують, тому що у певний момент ми бачимо, що інформаційна війна, яка є невід’ємною складовою гібридної війни, намагається фрагментувати наше суспільство на так звані "цільові групи". Справді, ми можемо ходити до однієї церкви, але читати інформацію з різних соціальних мереж, і бути абсолютно різними у своїй оцінці тих обставин у суспільстві, в яких ми знаходимось зараз. Знов хтось намагається вибудувати нові злами і наново нас фрагментувати – ділити, а потім протиставляти", - зауважив Блаженніший Святослав.

За його словами, у таких обставинах роль церкви чи релігійних інституцій полягає у тому, щоб формувати "так звані серцевинні цінності, які завжди є чи не основним фундаментом організації будь-якої суспільної інституції".

Як повідомляв УНН, Святійший патріарх Філарет наголосив на тому, що Церква була, є і буде з українським народом та молиться за чесні вибори.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram