Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
37245

Світу прогнозують уповільнення розвитку економіки

Світу прогнозують уповільнення розвитку економіки

КИЇВ. 13 квітня. УНН. Уповільнення зростання глобальної економіки може виявитися більш значним, ніж це передбачалося раніше. Про це повідомляє УНН, з посиланням на Euronews.

Міністри фінансів і глави центробанків країн "Великої двадцятки" на зустрічі у Вашингтоні висловили стурбованість великою швидкістю спаду і ризиками, пов'язаними в тому числі з протекціонізмом і "торговими війнами".

"Глобальне зростання триває, але повільніше, ніж прогнозувалося в жовтні. Баланс ризиків залишається зміщеним в бік зниження. Ми усвідомлюємо можливість того, що перспективи зростання можуть погіршитися", - зазначив міністр фінасів Японії Таро Асо.

За даними МВФ, уповільнення торкнулося 70% країн - при тому, що півроку тому 75% економік показували стабільне зростання:
"Темпи зростання ЄС очевидно сповільнилися в порівнянні зі статистикою шестимісячної давності, коли ми останній раз збиралися на щорічну зустріч. Деяка втрата темпів була, звичайно, очікувана, з огляду на що в більшості країн зростання перевищував потенціал. Проте, нас здивувала швидкість спаду", - відзначив директор європейського департаменту МВФ Поуль Томсен.

Водночас фінансисти прогнозують, що в другій половині року ситуація може виправитися, якщо країни продовжать проводити адаптивну політику і вживатимуть заходи для стимулювання своїх економік.

Нагадаємо, ще в березні УНН повідомляв, що Організація економічного співробітництва і розвитку прогнозувала уповільнення росту світової економіки

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram