Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
У США представили доповідь Мюллера про російське втручання

У США представили доповідь Мюллера про російське втручання

18 квітня 2019, 19:12  •  10449 перегляди
Зеленський розповів чи він буде готовий потиснути руку президенту Порошенко

Зеленський розповів чи він буде готовий потиснути руку президенту Порошенко

18 квітня 2019, 18:54  •  12610 перегляди
Бойові льотчики обурені рішенням суду не визнавати агресією РФ ракетну атаку на Іл-76 у 2014 році

Бойові льотчики обурені рішенням суду не визнавати агресією РФ ракетну атаку на Іл-76 у 2014 році

18 квітня 2019, 18:53  •  12225 перегляди
Зеленський заперечив участь у його команді Харебіна

Зеленський заперечив участь у його команді Харебіна

18 квітня 2019, 18:49  •  10181 перегляди
РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

18 квітня 2019, 18:35  •  17482 перегляди
РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

18 квітня 2019, 18:27  •  9065 перегляди
Зеленський: я офіційно не відмовлюсь першим від дебатів

Зеленський: я офіційно не відмовлюсь першим від дебатів

18 квітня 2019, 18:26  •  11316 перегляди
У Кіровоградській області в автівці знайшли тіло чоловіка

У Кіровоградській області в автівці знайшли тіло чоловіка

18 квітня 2019, 18:21  •  9466 перегляди
ОБСЄ: Кількість обстрілів на Донбасі зменшилась на 19% у порівнянні з останнім кварталом 2018 року

ОБСЄ: Кількість обстрілів на Донбасі зменшилась на 19% у порівнянні з останнім кварталом 2018 року

18 квітня 2019, 18:16  •  8219 перегляди
Нарада в РНБО щодо ПриватБанку: складено протокол доручень

Нарада в РНБО щодо ПриватБанку: складено протокол доручень

18 квітня 2019, 18:09  •  10588 перегляди

У США представили доповідь Мюллера про російське втручання

Генпрокурор США Вільям Барр і його заступник Рід Розенстайн провели в четвер під час прес-конференції перед оприлюдненням доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера за підсумками розслідування, присвяченого російському втручанню в президентські вибори 2016 року. Ніхто з команди Мюллера в брифінгу участі не брав, пише УНН із посиланням на “Голос Америки”.

Політика • 18 квітня 2019, 19:12  •  10449 перегляди
У США представили доповідь Мюллера про російське втручання

Зеленський розповів чи він буде готовий потиснути руку президенту Порошенко

Кандидат на пост президента Володимир Зеленський в ефірі програми “Право на владу” розповів, чи готовий буде потиснути руку президенту Петру Порошенко, повідомляє УНН.

Політика • 18 квітня 2019, 18:54  •  12610 перегляди
Зеленський розповів чи він буде готовий потиснути руку президенту Порошенко

Бойові льотчики обурені рішенням суду не визнавати агресією РФ ракетну атаку на Іл-76 у 2014 році

Льотчики авіації Повітряних Сил Збройних Сил України глибоко обурені рішенням судді Мелітопольського міського районного суду Юлії Горбачової щодо відмови визнати, що загибель в червні 2014 року командира транспортного літака Іл-76МД 25-ї бригади транспортної авіації Олександра Бєлого та півсотні українських захисників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку Командування Повітряних Сил ЗСУ у Facebook.

Суспільство • 18 квітня 2019, 18:53  •  12225 перегляди
Бойові льотчики обурені рішенням суду не визнавати агресією РФ ракетну атаку на Іл-76 у 2014 році

Зеленський заперечив участь у його команді Харебіна

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський в прямому ефірі програми "Право на владу" заперечив участь у його команді Олександра Харебіна, передає УНН.

Політика • 18 квітня 2019, 18:49  •  10181 перегляди
Зеленський заперечив участь у його команді Харебіна

РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

Конференція ТКГ і групи з безпеки, на якій обговорювали ініціативу пасхального перемир‘я завершилась безрезультатно. Про це заявила на своїй сторінці у Facebook перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко, передає УНН.

Політика • 18 квітня 2019, 18:35  •  17482 перегляди
РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

.

Політика • 18 квітня 2019, 18:27  •  9065 перегляди
РФ відмовилася підтримати ініціативу України оголосити "великоднє перемир'я"

Зеленський: я офіційно не відмовлюсь першим від дебатів

Кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський в ефірі програми “Право на владу” заявив про те, що офіційно ніколи не відмовиться першим від дебатів, повідомляє УНН.

Політика • 18 квітня 2019, 18:26  •  11316 перегляди
Зеленський: я офіційно не відмовлюсь першим від дебатів

У Кіровоградській області в автівці знайшли тіло чоловіка

У Кіровоградській області 16 квітня в автомобілі виявили тіло чоловіка. У черевній порожнині загиблого – колото-різана рана. Цю інформацію кореспонденту УНН підтвердили у ГУ Нацполіції області.

Кримінал та НП • 18 квітня 2019, 18:21  •  9466 перегляди
У Кіровоградській області в автівці знайшли тіло чоловіка

ОБСЄ: Кількість обстрілів на Донбасі зменшилась на 19% у порівнянні з останнім кварталом 2018 року

У першому кварталі 2019 року кількість порушень режиму припинення вогню, зафіксованих уздовж лінії зіткнення на Донбасі, зменшилася на 19% у порівнянні з останнім кварталом 2018 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на звіт Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

Суспільство • 18 квітня 2019, 18:16  •  8219 перегляди
ОБСЄ: Кількість обстрілів на Донбасі зменшилась на 19% у порівнянні з останнім кварталом 2018 року

Нарада в РНБО щодо ПриватБанку: складено протокол доручень

Президент України Петро Порошенко за підсумками засідання Ради Нацбезпеки України закликав скласти протокол доручень з відповідними пропозиціями до Мінфіну, Нацбанку, Мін'юсту, СБУ та МЗС. Про це заявив під час засідання РНБО Президент України Петро Порошенко, передає кореспондент УНН.

Політика • 18 квітня 2019, 18:09  •  10588 перегляди
Нарада в РНБО щодо ПриватБанку: складено протокол доручень