Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
111900

Зеленському оголосили штраф за демонстрацію бюлетеня

Зеленському оголосили штраф за демонстрацію бюлетеня

КИЇВ. 13 травня. УНН. Новообраний Президент України Володимир Зеленський має заплатити штраф у розмірі 1234,4 грн за демонстрацію свого заповненого виборчого бюлетеня, передає кореспондент УНН.

Таке рішення прийняв суд сьогодні, 13 травня, визнавши Зеленського винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, суд оштрафував Зеленського на 50 неоподаткованих мінімумів, а саме – 850 грн, а також зобов’язав його заплатити судовий збір у розмірі 384,4 грн.

Нагадаємо, на кандидата у президенти України Володимира Зеленського представники поліції склали акт адміністративного правопорушення за статтею 212-10 КУпАП щодо незаконної демонстрації заповненого бюлетеня після голосування.

Зокрема, під час другого туру виборів 21 квітня Зеленський на виборчій дільниці в Оболонському районі Києва показав свій заповнений бюлетень.

Частина 1 статті 7 Закону про вибори президента забороняє фото і відеофіксацію результатів волевиявлення. Закон також забороняє демонстрацію результатів голосування на дільниці, оскільки це є порушенням таємниці голосування.

У поліції повідомили, що матеріали будуть передані на розгляд суду.

Як повідомляв УНН, сьогодні, 13 травня, суд почав розгляд справи без Зеленського.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram