Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 20:52
Новини: Політика
17265

До реєстру корупціонерів за 100 днів потрапили майже 1,5 тис. осіб

До реєстру корупціонерів за 100 днів потрапили майже 1,5 тис. осіб

КИЕВ. 14 мая. УНН. За 100 днів роботи в Реєстр корупціонерів внесено відомості стосовно 1482 осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу НАЗК.

"Сьогодні, 14 травня, минає 100 днів, відколи на сайті Національного агентства розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. За цей час в Реєстр внесено відомості стосовно 1482 осіб, всього в Реєстрі понад 25000 записів стосовно осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення", - зауважили в агентстві.

У реєстрі передбачена функція самостійного безплатного отримання фізичними та юридичними особами - учасниками публічних закупівель вищевказаної інформаційної довідки, чим виключено корупційну складову. "З початку роботи Реєстру самостійно сформовані та отримані фізичними/юридичними особами 19680 таких довідок. Водночас Національне агентство надало 363 витяги з реєстру за зверненням в установленому порядку фізичних осіб", - зазначили у НАЗК.

Всього з початку роботи реєстру опрацьовано 3350 електронних копій судових рішень, на підставі яких до нього внесено відомості стосовно:

  • 1398 осіб, які судом визнані винними та притягнуті до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень;
  • 84 особи, яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності за вчинення пов’язаних з корупцію правопорушень.

Переважна більшість осіб, відомості стосовно яких внесено до реєстру, притягнута до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації), вказали в агентстві.

Водночас, як зазначається, за вказаний період на законних підставах з реєстру вилучено відомості стосовно 6 осіб.

Реєстр корупціонерів розпочав свою роботу 4 лютого 2019 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...