Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 08:13
Новини: Політика
8550

Уряд затвердив План заходів щодо фінансування та реалізації Дунайської транснаціональної програми

Уряд затвердив План заходів щодо фінансування та реалізації Дунайської транснаціональної програми

КИЇВ. 15 травня. УНН. Кабінет Міністрів України затвердив План заходів з виконання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Про це було повідомлено на офіційному Урядовому порталі, передає УНН.

В результаті впровадження цього плану, уряд очікує на реалізацію не менш як 20 спільних з ЄС проектів, що були відібрані в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону. Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив, що реалізація плану дозволить активно розвивати громади Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької і Одеської областей.

"Передбачається 4 напрямки проектів: "Інноваційність та соціальна відповідальність", "Навколишнє середовище та культурна відповідальність", "Покращення інфраструктурних зв’язків та енергоефективність", "Ефективне урядування в Дунайському регіоні". Реалізація проектів зміцнить міжрегіональне та транскордонне співробітництво і партнерство у сферах розвитку транспортної інфраструктури, енергетики, підприємництва, комунікаційних мереж, культури, освіти, туризму, охорони здоров’я тощо", - заявив Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 19 вересня 2018 року Україна ратифікувала Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми. Прийняття цього рішення дало змогу отримати фінансування в розмірі 5 млн євро на здійснення спільних з ЄС проектів в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону. 

Угода про фінансування Дунайської транснаціональної програми була підписана Україною в грудні 2017 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...