Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 07:27
Новини: Економіка
31365

Трьох туроператорів позбавили ліцензій

Трьох туроператорів позбавили ліцензій

КИЇВ. 10 червня. УНН. Мінекономрозвитку анулювало 3 ліцензії туроператорів з початку 2019 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу міністерства. 

У результаті цих перевірок Міністерство виявило низку порушень ліцензійних умов туроператорської діяльності, через які анулювало 3 ліцензії на право провадження туроператорської діяльності.

Зокрема, одна ліцензія була анульована за невиконання туроператором ПП "ЛАКІ ТУР" розпорядження Мінекономрозвитку про необхідність неухильно усунути порушень ліцензійних умов, які були виявлені 5 квітня 2019 року в результаті позапланової перевірки.

Так, компанія ПП "ЛАКІ ТУР" не надала своїм клієнтам вчасно проїзні документи, що було прописано в договорі про надання туроператорських послуг і що є серйозним порушенням ліцензійних умов туроператора.

Туроператор-порушник не надав у встановлений законом термін Мінекономрозвитку жодного підтвердження усунення зафіксованих у результаті перевірки порушень, що стало формальним приводом для анулювання його ліцензії.

Ще 2 ліцензії - ТОВ "Мережа агенцій "ГАРЯЧІ ТУРИ"" та ПП "ДІОНІС-ПРАГА-УКРАЇНА", були анульовані у зв'язку з відсутністю за місцем провадження туроператора.

Також, за результатами проведених перевірок видано 7 розпоряджень про усунення туроператорами порушень ліцензійних умов.

Основні порушення ліцензійних умов, виявлених під час перевірок, стосуються:

  • невиконання туроператором кадрових вимог до керівника філії в частині відсутності стажу роботи у сфері туризму більше 3 років;
  • недодержання організаційних вимог в частині не повідомлення органу ліцензування про зміни даних у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензій (щодо закриття філій, укладення нових договорів страхування, відсутності гарантії банку або іншої кредитної установи);
  • не подання до органу ліцензування статистичних звітів.


Як повідомляв УНН, Уряд посилив ліцензійні вимоги до туроператорів

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...