Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
18660

Мінфін продав ОВДП на 6,6 мільярда гривень

Мінфін продав ОВДП на 6,6 мільярда гривень

КИЇВ. 12 червня. УНН. За результатами аукціонів ОВДП 11 червня Мінфін запозичив 6,6 млрд грн, включаючи 3,42 млрд грн за довгостроковими ОВДП з терміном обігу 6 років. Такі боргові інструменти було випущено вперше. Ставка склала 15,85 % річних. Проце повідомили УНН у прес-службі Мінфіну.

Мінфін поступово рухається в бік збільшення строків погашення державних облігацій, подовжуючи терміни обігу до 2, 3, 5 та 6-тирічних ОВДП в гривні, тим самим збільшуючи частку державного боргу в національній валюті, що передбачено Середньостроковою стратегією управління держборгом на 2019-2022 роки.

З приєднанням до мережі міжнародного депозитарію цінних паперів Clearstream відкривається більше можливостей для залучення глобальних інвесторів в ОВДП у національній валюті з одночасним подовженням термінів їх обігу.

Це дозволить збільшити рівень прозорості політики управління державним боргом, підвищити її ефективність та скоротити валютні ризики.

"Поки ми завершуємо зустрічі з інвесторами в Лондоні щодо 7-річного євробонду в євро і готуємося до рейсу до Франкфурту, команда Мінфіну паралельно на внутрішньому ринку виконує нашу Стратегію управління боргом на 3 роки. Чергова перемога! 6-річний інструмент під 15.85%", - повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова. 

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram