Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Суд за позовом УПЦ МП відкрив провадження щодо незаконності реєстрації ПЦУ

Суд за позовом УПЦ МП відкрив провадження щодо незаконності реєстрації ПЦУ

19 червня 2019, 16:08  •  13605 перегляди
Лунін: я десять разів перепитав про чартер для мене, бо не вірив

Лунін: я десять разів перепитав про чартер для мене, бо не вірив

19 червня 2019, 16:08  •  19764 перегляди
ЦВК зареєструвала 233 міжнародних спостерігачів за виборами в Раду

ЦВК зареєструвала 233 міжнародних спостерігачів за виборами в Раду

19 червня 2019, 15:58  •  7896 перегляди
Ситуація на Донбасі: у результаті обстрілів бойовиків загинув військовий

Ситуація на Донбасі: у результаті обстрілів бойовиків загинув військовий

19 червня 2019, 15:52  •  8186 перегляди
АМКУ виявив змову у тендері на реконструкцію Шулявського мосту

АМКУ виявив змову у тендері на реконструкцію Шулявського мосту

19 червня 2019, 15:51  •  16919 перегляди
В АП обговорили реалізацію судової реформи

В АП обговорили реалізацію судової реформи

19 червня 2019, 15:43  •  12709 перегляди
ЦВК зареєструвала ще 179 кандидатів у народні депутати України

ЦВК зареєструвала ще 179 кандидатів у народні депутати України

19 червня 2019, 15:40  •  9386 перегляди
На Одещині пенсіонера жорстоко вбили у власному будинку

На Одещині пенсіонера жорстоко вбили у власному будинку

19 червня 2019, 15:29  •  19789 перегляди
В АП відреагували на висновки міжнародної слідчої групи щодо MH17

В АП відреагували на висновки міжнародної слідчої групи щодо MH17

19 червня 2019, 15:24  •  25989 перегляди
Ніякий Суркіс мене не рятував, тому що ніхто мене не звільняв — Петраков

Ніякий Суркіс мене не рятував, тому що ніхто мене не звільняв — Петраков

19 червня 2019, 15:18  •  15802 перегляди

Суд за позовом УПЦ МП відкрив провадження щодо незаконності реєстрації ПЦУ

Окружним адміністративним судом міста Києва було відкрито провадження у справі за позовом Київської Митрополії Української Православної Церкви Московського патріархату до Міністерства культури України та Державного реєстратора КП “Центр правової допомоги та реєстрації” щодо незаконності проведення державної реєстрації Релігійного центру Православної Церкви України (ПЦУ). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на Синодальний Юридичний відділ, передає УНН.

Політика • 19 червня 2019, 16:08  •  13605 перегляди
Суд за позовом УПЦ МП відкрив провадження щодо незаконності реєстрації ПЦУ

Лунін: я десять разів перепитав про чартер для мене, бо не вірив

Найкращий воротар Чемпіонату Світу U-20 Андрій Лунін нині поділився своїми враженнями від гри та розповів про плани на майбутнє, передає УНН з посиланням на інтерв’ю гравця програмі "Про футбол".

Спорт • 19 червня 2019, 16:08  •  19764 перегляди
Лунін: я десять разів перепитав про чартер для мене, бо не вірив

ЦВК зареєструвала 233 міжнародних спостерігачів за виборами в Раду

Центральна виборча комісія зареєструвала 233 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій на позачергових виборах народних депутатів України, призначених на 21 липня. Про це повідомила прес-служба ЦВК, передає УНН.

Політика • 19 червня 2019, 15:58  •  7896 перегляди
ЦВК зареєструвала 233 міжнародних спостерігачів за виборами в Раду

Ситуація на Донбасі: у результаті обстрілів бойовиків загинув військовий

З початку цієї доби в районі проведення операції Об’єднаних сил бойовики чотири рази обстріляли українські позиції. У результаті загинув один український військовий, ще один отримав поранення. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-центр штабу ООС.

Кримінал та НП • 19 червня 2019, 15:52  •  8186 перегляди
Ситуація на Донбасі: у результаті обстрілів бойовиків загинув військовий

АМКУ виявив змову у тендері на реконструкцію Шулявського мосту

Компанія “Північно-український будівельний альянс”, що виграла тендер на реконструкцію транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана (Шулявський міст) у Києві, за висновками Антимонопольного комітету, діяла у змові з іншою компанією. Про це УНН повідомляє з посиланням на офіційне повідомлення АМКУ.

Економіка • 19 червня 2019, 15:51  •  16919 перегляди
АМКУ виявив змову у тендері на реконструкцію Шулявського мосту

В АП обговорили реалізацію судової реформи

Сьогодні під час зустрічі заступник глави Адміністрації Президента Руслан Рябошапка і заступник голови Ради суддів України Вадим Бутенко обговорили можливі напрямки реалізації судової реформи. Про це інформує УНН з посиланням на повідомлення АП у Facebook.

Політика • 19 червня 2019, 15:43  •  12709 перегляди
В АП обговорили реалізацію судової реформи

ЦВК зареєструвала ще 179 кандидатів у народні депутати України

Сьогодні відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук. Під час засідання було зареєстровано 179 кандидатів у народні депутати України, передає УНН із посиланням на прес-службу ЦВК.

Політика • 19 червня 2019, 15:40  •  9386 перегляди
ЦВК зареєструвала ще 179 кандидатів у народні депутати України

На Одещині пенсіонера жорстоко вбили у власному будинку

В селі Першотравневе Ізмаїльського району Одеської області пенсіонера зарубали у власному будинку. Про це УНН повідомили у правоохоронних органах.

Кримінал та НП • 19 червня 2019, 15:29  •  19789 перегляди
На Одещині пенсіонера жорстоко вбили у власному будинку

В АП відреагували на висновки міжнародної слідчої групи щодо MH17

Україна вітає висновки міжнародної слідчої групи (JIT) щодо катастрофи MH17. Про це йдеться в повідомленні Адміністрації Президента України у Twitter, передає УНН.

Політика • 19 червня 2019, 15:24  •  25989 перегляди
В АП відреагували на висновки міжнародної слідчої групи щодо MH17

Ніякий Суркіс мене не рятував, тому що ніхто мене не звільняв — Петраков

Головний тренер чемпіонів світу (U-20) Олександр Петраков різко відреагував на заяву журналіста Сергія Болотникова щодо того, що нібито Григорій Суркіс врятував Петракова від звільнення. У коментарі УНН тренер спростував подібні твердження.

Спорт • 19 червня 2019, 15:18  •  15802 перегляди
Ніякий Суркіс мене не рятував, тому що ніхто мене не звільняв — Петраков