Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 13 листопада 2019 16:45
Новини: Політика
14805

ЦВК затвердила форму і текст виборчого бюлетеня

ЦВК затвердила форму і текст виборчого бюлетеня

КИЇВ. 27 червня. УНН. ЦВК затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Центрвиборчкому.

"26 червня відбулось ще одне засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук. Комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Встановлено, що текст виборчого бюлетеня друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200 х 600 мм блакитно-сірого кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу, а також із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня", - йдеться у повідомленні.

При цьому вказано виготовити зазначені виборчі бюлетені у такій кількості:

  • для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які за своєю виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці за даними Державного реєстру виборців станом на 26 червня 2019 року, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення;
  • для кожної спеціальної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці, визначену з урахуванням кількості ліжко-місць, спальних місць, а також максимально можливої кількості членів дільничних виборчих комісій відповідно великих, середніх, малих виборчих дільниць, які включатимуться до списків виборців на таких дільницях, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення.

Нагадаємо, ЦВК визначила порядок розташування партій в бюлетенях.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram